„Apple“ klientai piktinasi negalėdami atsisiųsti naujos operacinės sistemos „iOS 5“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 18:58

Dalis kompanijos „Apple“ klientų skundžiasi, kad negali atsisiųsti naujosios operacinės sistemos „iOS 5“, skirtos mobiliesiems įrenginiams. Vieniems siuntimas vyksta labai lėtai ir nutrūksta, kitiems jis net neįsijungia.Raktažodis „Error 3200“ (liet. klaida 3200) šiandien yra vienas dažniausiai minimų socialiniame tinkle „Twitter“. Būtent tokį pranešimą pamato „Apple“ klientai, kuriems nepavyksta atsisiųsti „iOS 5“ į savo telefoną „iPhone“, planšetinį kompiuterį „iPad“ ar muzikos grotuvą „iPod Touch“, rašo Dailymail.co.uk.

Kai kurie žmonės teigia, kad apie 600–800 megabaitų (priklausomai nuo įrenginio) užimantis failas siunčiasi labai lėtai – kone valandą ar ilgiau. Kartais siuntimas nutrūksta, o jo pratęsti esą nepavyksta, tad tenka bandyti iš naujo.

Kiti sako, kad jiems siuntimo net nepavyko pradėti – rodomas minėtas klaidos pranešimas, nepadeda net pakartotiniai bandymai. „Pasiduodu. Naktį bandžiau atsisiųsti „iOS 5“ šešis kartus, šiandien – dar penkis. Grįžtu prie senos savo strategijos: palauksiu, kol banga nuslūgs (ir klaidos bus ištaisytos)“, – rašo „Twitter“ vartotojas Toby Shapshakas.

Skundai dėl problemų atsisiunčiant „iOS 5“ užplūdo ne tik „Twitter“, bet ir įvairius „Apple“ gerbėjų forumus bei socialinius tinklus. Internete jau sukurtos kelios svetainės, kuriose siūloma atsisiųsti „iOS 5“ kopiją ir atnaujinti operacinę sistemą „rankiniu būdu“. Kitur vartotojams patariama tiesiog palaukti, kol „Apple“ serveriai nebus tokie užimti.

„Apple“ išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir muzikos grotuvus turi milijonai vartotojų. Žinoma, dauguma jų nori kaip įmanoma greičiau įsidiegti naujausią operacinę sistemą, kad galėtų naudotis visais jos privalumais. Skelbiama, kad „iOS 5“ buvo įdiegta daugiau nei 200 atnaujinimų.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed