Atsisiuntimų iš „App Store“ skaičius peržengė 25 mlrd. ribą
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:33

Atsisiuntimų iš aplikacijų parduotuvės „App Store“ skaičius ką tik peržengė 25 milijardų ribą. Laimingasis, kuris atliko jubiliejinį skelbimą, tačiau dar nėra paskelbtas, iš „Apple“ gaus 10 tūkst. JAV dolerių dovanų čekį.

Kompanija apie rengiamą akciją paskelbė prieš porą savaičių, tačiau jai nesunkiai pavyko pasiekti tokį atsisiuntimų skaičių iš jos elektroninės aplikacijų parduotuvės.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai „Apple“ mini „apvalias“ „App Store“ atsisiuntimų progas. Dar 2010-ųjų sausį, kai „App Store“ atsisiuntimų skaičius priartėjo prie 10 mlrd., kompanija paskelbė analogišką akciją. Tuomet 10 tūkst. JAV dol. dovanų čekį laimėjo moteris iš D. Britanijos.

Neatmetama galimybė, jog tokiu greičiu augantys aplikacijų parsisiuntimai iš „App Store“ gali padėti šiais metais pasiekti net 50 mlrd. atsisiuntimų ribą.

„App Store“ yra viena didžiausių mobiliųjų aplikacijų parduotuvių visame pasaulyje. Internetinėje enciklopedijoje Wikipedia.org rašoma, jog šiuo metu „App Store“ yra per 725 tūkst. įvairiausių aplikacijų.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed