„Facebook“ aplikacijoje planšetėms „iPad“ – daugybė „skylių“
Programinė įranga
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 10:54

Antradienį vos oficialiai pristačius „Facebook“ aplikaciją planšetiniams kompiuteriams „iPad“ vartotojai pradėjo skelbti joje radę daugybę smulkių klaidų. Didžioji dalis jų yra susijusios su netinkamu atvaizdavimu ar tam tikrų funkcijų „dingimu“, skelbia BBC.

Dalis klientų teigė maną, kad programos kūrėjai prieš išleidimą galėjo atidžiau ją išbandyti tam, kad užtikrintų tinkamą veikimą ir saugumą. Taip pat nebuvo deramai patikrinta, ar programa veikia su „iPad“ priedais.

Pvz., vienas vartotojas pastebėjo, kad prijungus planšetinį kompiuterį prie stovo „iPad dock“ ir parašius komentarą neatsiranda mygtukas „Siųsti“.

„Facebook“ pripažino, kad klaidų programoje liko, tačiau jų esą dažnai randama išleidus naują produktą. Socialinio tinklo atstovai žada atsižvelgti į vartotojų pastebėjimus ir klaidas ištaisyti.

„Facebook“ aplikaciją galima nemokamai atsisiųsti iš „Apple“ programų parduotuvės. Iš esmės tai yra atnaujinta „Facebook“ aplikacija išmaniesiems telefonams „iPhone“, tik pritaikyta didesnį ekraną turintiems planšetiniams kompiuteriams.

Iki šiol „iPad“ klientai galėjo rinktis iš trijų variantų: naudoti „iPhone“ programėlę, naudoti trečiųjų šalių sukurtas programėles, arba jungtis prie socialinio tinklo per interneto naršyklę.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed