„G Data InternetSecurity 2012“ kompiuterių apsaugos programa – jau ir Lietuvoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 19 Spalis 2011 00:37

Lietuvos vartotojai jau gali įsigyti pirmaujančios kompiuterinių apsaugos programų kūrėjos „G Data“ produktus, tarp kurių yra ir nuolat pirmosiose pozicijose įvairiuose testuose atsidurianti „G Data InternetSecurity 2012“ programa. Šiuos produktus pradėjo platinti bendrovė „Acme kompiuterių komponentai“, tapusi oficialia, jau daugiau nei 20 metų antivirusines ir kitas kompiuterių apsaugos priemones kuriančios Vokietijos įmonės „G Data“ atstove.„G Data“ programos išskiria itin patikima apsauga, patogumu ir gera kaina. Pavyzdžiui, rekomenduojama mažmeninė „G Data AntiVirus 2012“ kaina yra 62 litai, „G Data InternetSecurity 2012“ – 85 litai. Palyginus su atitinkamo lygio konkurentų programomis, šios kainos yra mažiausios“, – teigė „Acme kompiuterių komponentų“ vyriausias produktų vadybininkas Rytis Revas.

Naujosios „G Data“ 2012 produktų šeimos programos apsaugo kompiuterius efektyviai ir mažai juos apkrauna. Yra nauja tikrinimo funkcija, veikianti tuomet, kai kompiuteriu nedirbama, automatiškai pradeda skenuoti sistemą ieškodama kenksmingų programų. Iš naujo sukurtas atsarginių kopijų modulis padeda apsaugoti duomenis nuo praradimo ir atstatyti sistemą.

Tarp naujovių yra ir „debesies“ pagrindu veikianti kontrolinių sumų duomenų bazė, paleidžiamų failų monitoringo režimas, ankstyvoji apsauga internetinių bankų „Trojos arklių“ programų ir kitos.

„G Data“ apsaugos programos yra sertifikuotos „ICSA Labs“, kaip „Windows 7“ sistemų antivirusinės apsaugos priemonės. „ICSA Labs“, kuri yra nepriklausomas „Verizon“ padalinys, žinomas dėl savo aukštų testavimo standartų. Tarp daugybės kitų kriterijų, jų testuojama antivirusinė programa turi aptikti kiekvieną virusą iš esamų virusų komplekto be nė vieno klaidingo teigiamo pavojaus signalo.

Daug pripažinimų yra sulaukusi šios produktų šeimos atstovė „G Data InternetSecurity 2012“.

Gegužę ši programa nepriklausomos antivirusinių programų testuotojos „AV-Comparatives“ testuose pasirodė geriausiai iš visų, aptikusi ir sustabdžiusi 99,8 proc. visų grėsmių – tai geriausias mėnesio rezultatas iš visų 15 testuojamų programų šįmet. Suvestinis 8 šių metų „InternetSecurity 2012“ mėnesių testų rezultatas – 98,7 proc. sustabdytų grėsmių ir pagal ši „G Data“ programa tai patenka į ketvirtuką geriausių apsaugos programų.

Birželį „InternetSecurity 2012“ gavo aukščiausią „AV-Comparatives“ įvertinimą „Advanced+“ už realių sąlygų testuose pasiektus rezultatus.

Rugpjūtį ji penktą kartą iš eilės buvo įvertinta „AV-TEST“ sertifikatu už visapusišką kompiuterių apsaugą, užkrėstų sistemų atstatymą ir patogumą vartotojui.

„G Data“ 2012 produktų šeimą sudaro 6 skirtingo funkcionalumo apsaugos programos. „G Data AntiVirus 2012“ programa rūpinasi pagrindine kompiuterio apsauga nuo kenkėjiškų programų, „G Data InternetSecurity 2012“, kuri papildomai blokuoja nepageidaujamus laiškus, apsaugo nuo įsilaužimų ir galimybę tėvams valdyti vaikų pasiekiamą turinį. Internetiniams kompiuteriams specialiai pritaikyta „G Data InternetSecurity for Netbooks 2012“ programa gali būti paleidžiama iš USB atminties rakto.

„G Data TotalCare 2012“, greta visų „InternetSecurity“ programos funkcijų, turi ir atsarginių kopijų darymo bei atstatymo funkcijas, o „G Data NotebookSecurity 2012“ dar ir užkoduotų failų saugyklą bei parduodama kartu su tvirtu užraktu nešiojamiesiems kompiuteriams.

Esami ar nauji „G Data“ programų vartotojai taip pat nemokamai gauna mobiliesiems įtaisams su „Android“ sistema skirtą „G Data MobileSecurity“ apsaugos programą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed