Legali programinė įranga - už penktadalį kainos
Programinė įranga
Penktadienis, 21 Spalis 2011 10:17

90 proc. Europos moksleivių savo kompiuteriuose naudoja nelegalią programinę įrangą. Tai rodo „IDC BSA“ vardu atliktas tyrimas, kurį užsakė kompanija „LEGALO“. Atsižvelgdama į informacinių technologijų mokymosi ir mokymo procese svarbą, kompanija siūlo Lietuvos mokytojams ir besimokantiesiems įsigyti legalios programinės įrangos už penktadalį kainos internetinėje parduotuvėje.Internetinėje parduotuvėje „legalo.eu” moksleiviai, studentai ir mokytojai jau gali įsigyti „Microsoft“, „Adobe“ ir „video2brain“ programų 80 proc. pigiau. Legalūs produktai suteikia garantiją, kad kompiuteriai bus apsaugoti nuo daugelio techninių problemų o programos nuolat atnaujinamos.

„Naudodamasis piratine įranga žmogus ne visuomet supranta, kad daro nusikaltimą. Dauguma net nežino, jog jų įranga yra nelegali. Jos naudojimas – tai ne tik pavojus kompiuteriui, bet ir intelektinės nuosavybės vagystė. Šiandien už tyčinį autoriaus teisių pažeidimą, priklausomai nuo nusikaltimo sunkumo, gali būti paskirta bauda arba laisvės atėmimas. Nelegalios programinės įrangos turėtojams aktualu ir tai, kad piratų ir neteisėtai programine įranga besinaudojančių vartotojų susekamumas darosi vis paprastesnis. Taip pat paprasčiau priversti juos prisiimti atsakomybę už savo veiksmus“, – sako bendrovės „LEGALO“ ryšių skyriaus vadovas Ronny Drexel.

Kompanijos „LEGALO“ tikslas – išplėsti nebrangios, originalios ir licenzijuotos programinės įrangos moksleiviams bei studentams pasiūlą visoje Europoje. Taip siekiama populiarinti legalios programinės įrangos naudojimą akademinėje aplinkoje. Internetinė legalios programinės įrangos parduotuvė veikia jau dešimtyje Rytų Europos šalių. Glaudūs ryšiai su gamintojais užtikrina galimybę ištisus metus moksleiviams ir mokytojams pateikti mažas kainas.

Be programinės įrangos dar siūloma mokomoji video medžiaga. Tai – gerai pasaulyje žinomos „video2brain“ kompanijos sukurta mokomoji medžiaga anglų kalba, padėsianti savarankiškai gilinti žinias.

Norint pasinaudoti galimybe pirkti „legalo.eu” internetinėje parduotuvėje pigiau terekia įrodyti, kad esi moksleivis, studentas arba mokytojas. Įrodymu gali būti mokyklos ar universiteto elektroninis laiškas arba įkeliama moksleivio pažymėjimo kopija.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed