„OpenOffice.org“ projektas gali būti uždarytas
Programinė įranga
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 00:55

Neseniai pradėjo veikti tinklalapis, kuriame renkami pinigai projektui „OpenOffice.org“. Teigiama, kad ieškomas naujas projekto interesus atitinkantis investuotojas.

Jei projektui pavyks surinkti pakankamai lėšų, tai „OpenOffice.org“ radikaliai pasikeis ir nebebus „MS Office“ kopija.

„Mes pernelyg ilgai vijomės konkurentus vietoje to, kad sutelktume dėmesį į vartotojų poreikius. Dabar, kai mes laisvi, mes galime viską pakeisti“, - teigia „OpenOffice.org“ kūrėjai.

2011-ųjų birželį „OpenOffice“ nutraukė bendradarbiavimą su kompanija „Oracle“ ir nusprendė tęsti savo veiklą kaip nepriklausoma asociacija su būstine Hamburge.

„OpenOffice“ paketą visame pasaulyje naudoja ne tik namų vartotojai, bet ir valstybinės organizacijos, smulkios ir vidutinės įmonės. Kas savaitę jį atsisiunčia apie 1,5 milijono vartotojų.

„OpenOffice.org“ – tai programų paketas, kurį sudaro tekstinis redaktorius, elektroninės lentelės, grafinis redaktorius, prezentacinė sistema ir darbo su duomenimis sistema. Paketas veikia operacinėse sistemose „Windows“, „UNIX“, „Linux“, „Mac OS X“, „FreeBSD“, „Solaris“, „Irix“. „OpenOffice.org“ yra tiesioginis „MS Office“ biuro programų paketo, kuris užima didžiausią rinkos dalį, konkurentas

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed