Pribloškianti „Photoshop“ naujovė – išblukusių nuotraukų paryškinimas (video)
Programinė įranga
Penktadienis, 14 Spalis 2011 00:42

Visame pasaulyje puikiai žinoma kompanijos „Adobe“ nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“ ateityje gali pasipildyti nauja funkcija, kuri leis paryškinti išblukusias nuotraukas.Funkcijos prototipas buvo pademonstruotas Los Andžele vykusioje „Adobe“ parodoje ir susilaukė didelio auditorijos palaikymo, rašo Dailymail.co.uk.

Buitiškai šnekant, naujasis „filtras“ apskaičiuoja, kokiu smarkumu drebėjo fotografo rankos, ir atsižvelgdama į tai pašalina nuotraukos išblukimą.

Efektas pribloškia: nuotrauka tampa gerokai ryškesnė vos per kelias sekundes (tiesa, jei ji yra labai didelės raiškos, efekto pritaikymas gali užtrukti ilgiau).

Kol kas ši funkcija yra bandymų stadijoje ir „Adobe“ neatskleidžia, kada ji gali būti integruota į programą „Photoshop“. „Šioje parodoje demonstruojami projektai, su kuriais mes šiuo metu dirbame. Kai kurie jų gali atsirasti būsimose mūsų produktų versijose, kai kurie – ne“, – teigė „Adobe“ atstovas.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed