Programinė įranga
Pristatytos bandomosios „ESET Endpoint Security“ ir „ESET Endpoint Security Suite“ versijos
Programinė įranga
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 13:57

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujos kartos, verslui skirtos antivirusinės apsaugos „ESET Endpoint Security Suite“ ir „ESET Endpoint Security“ bandomąsias versijas. Šiemet 25-ąjį veiklos jubiliejų švenčianti kompanija kviečia IT administratorius nemokamai išbandyti šiuos naujus sprendimus.

 
„Internet Explorer“ susigrąžina prarastas pozicijas
Programinė įranga
Penktadienis, 03 Vasaris 2012 09:45

„Net Market Share“ skaičiavimais, sausį naršyklės „Internet Explorer“ populiarumas padidėjo.

„Internet Explorer“ naršyklių rinkos dalis padidėjo nuo 51,87% 2011-ųjų gruodį iki 52,96%. Pažymima, kad augimas daugiausiai susijęs su šeštąja naršyklės versija.

 
„Skype“ įvedė cenzūrą Kinijoje
Programinė įranga
Antradienis, 31 Sausis 2012 00:12

Kompanija „Skype“ savo programoje cenzūruos pokalbius Kinijoje. Tarp draudžiamų žodžių yra „Dalai Lama“, „Tianenmenio aikštė“ ir „Falun Gong“.

„Skype“ vadovas Niklas Zennströmas interviu teisino kompanijos veiklą tuo, kad ji neturėjo kitos išeities. Jei tokiems veiksmams nebūtų pritarta, Kinijos gyventojai prarastų galimybę naudotis VoIP telefonijos servisu.

 
„Microsoft“ pristatė naują „Windows 8“ failų sistemą
Programinė įranga
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 17:47

Bendrovė „Microsoft“ anonsavo naują sutrikimams atsparią failų sistemą „ReFS“ (Resilient File System), kuri bus ilgainiui įdiegta serveriams ir asmeniniams kompiuteriams skirtose „Windows 8“ operacinės sistemos versijose.

Naujoji failų sistema, pasak bendrovės atstovų, siūlys žymiai lankstesnes duomenų saugojimo ir vientisumo užtikrinimo galimybes lyginant su dabartine NTFS failų sistema, kuriai kitais metais sukaks 20 metų, praneša „CNet News“.

 
„Samsung“ apjungs operacines sistemas „bada“ ir „Tizen“
Programinė įranga
Antradienis, 17 Sausis 2012 01:01

Stambiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, kompanija „Samsung“, apjungs savo operacinę sistemą „bada“ ir kartu su bendrovę „Intel“ bendrai kuriamą atvirojo kodo OS „Tizen“.

Apie tai pareiškė „Samsung“ vyriausias viceprezidentas Tae-Jinas Kangas. Jis teigė, kad apjungimo darbai jau prasidėjo, tačiau nepatikslino kada jie bus baigti.

 
Bricsys išleidžia Bricscad V12 Windows platformai
Programinė įranga
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 14:37

Bricsys šiandien išleidžia Bricscad V12 Windows platformai. Ši svarbi laida papildyta galingomis geometrinėmis ir matmenų sąvaržomis visose trijose versijose - Classic, Pro ir Platinum, papildomai turinčiose ir kitų naujų svarbių savybių. Įdiegus tiesioginį modeliavimą, modeliavimo eigos numanymą ir 3D sąvaržas, Bricscad tampa 3D modeliavimo .dwg aplinkoje lyderiu.

 
Vaistas nuo senatvės (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:58

Pasirodo, jis išrastas dar prieš ketvirtį amžiaus, yra laisvai prieinami, vadinasi „Adobe Photoshop“. Jį vartoja garsiausios pasaulio moterys ir vyrai, o režisierius Jesse Rostenas gana išsamiai aiškina apie jo poveikį.

 
„Windows 8“ atnaujinimo ir „švaraus“ diegimo funkcijos
Programinė įranga
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:54

Microsoft plačiau pristatė naujas funkcijas, leidžiančias atnaujinti būsimąją operacinę sistemą arba atstatyti gamintojo parametrus.

Diegiant Windows 8 bus galima pasirinkti vieną iš šių variantų. Atnaujinant operacinė sistema bus įrašyta „ant viršaus“, paliekant visus vartotojo duomenis ir programas. Pasirinkus reset opciją, pirmiausia bus ištrinti asmeniniai duomenys, programos, o tada Windows 8 įdiegta „švariai“.

 
Slaptas tyrimas: kompiuterių pardavėjai padeda platinti piratines programas
Programinė įranga
Penktadienis, 13 Sausis 2012 15:02

Patikrinus 150 kompiuterinės įrangos parduotuvių išaiškėjo, kad kas trečias kompiuterių pardavėjas pataria klientams įsidiegti piratinę programinę įrangą; kas penktas sutinka tai padaryti asmeniškai.

Mažiau nei pusė pardavėjų perspėja gyventojus apie piratinių programų sukeliamus pavojus, ir informuoja apie saugumo bei kokybės garantijas originalios programinės įrangos vartotojams, pranešė bendrovė „Microsoft Lietuva“.

 
Hakeriai pavogė „Symantec“ antivirusinių programų kodą
Programinė įranga
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:09
4848„Lords of Dharmaraja“ pasivadinusiai hakerių grupuotei pavyko pavogti konfidencialius duomenis, susijusius su keliais antivirusinės programinės įrangos gamintojos bendrovės „Symantec“ produktais, pranešė bendrovės atstovas.
 
"BlueStacks" galinti Android programėles paleisti per Windows
Programinė įranga
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 02:50

 android-logo-whiteandroid-logo-white„BlueSacks“ – programėlių leistuvas, bus komplektuojamas kartu su Windows 8. Taip, tai reiškia jog galėsite pasileisti Android programėles savo naujumu spindinčioje Windows tuinčioje planšetėje, nešiojamame kompiuteryje.

 
Virtualus asistentas „Siri“ padvigubino „iPhone“ sunaudojamų interneto duomenų kiekį
Programinė įranga
Pirmadienis, 09 Sausis 2012 05:19

appleappleViena iš pagrindinių naujovių kompanijos „Apple“ sukurtame išmaniajame telefone „iPhone 4S“ yra valdymo balsu paslauga „Siri“. Virtualus asistentas leidžia atlikti įvairiausius dalykus, užduotis pasakant balsu. „Siri“ gali rašyti už jus SMS žinutes, pasakyti, koks tuo metu yra oras, ar dar daugiau.

 
Bandomoji Google "Chrome" - naujos galimybės
Programinė įranga
Pirmadienis, 09 Sausis 2012 02:52

chrome_logochrome_logoGoogle išleido bandomąją interneto naršyklę - “Chrome17”, kuri peržiūri įvairius siuntinius ir gali sustabdyti galimai kenkėjiškus įsibrovimus.

 
„Google“ mokėjo blogeriams, kad šie aukštintų „Chrome“
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 12:06

„Google“ buvo pagautas pažiedėjantis savo paties taisykles. Kompanija mokėjo žiniatinklių kūrėjams, kad jie rašytų apie interneto naršyklės „Chrome“ pranašumus, rašo „Daily Mail“.

Šie blogerių įrašai padėjo „Google“ produktui užimti aukštesnę vietą „Page Rank“ sąraše.

 
Pasirodė šeštoji „CadSoft Eagle“ versija
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 11:59

Kompanija „CadSoft Computer GmbH“, esanti „Premier Farnell“ koncerno dalimi, pateikė rinkai šeštąją „Eagle“ paketo, skirto lengvam spausdintinių plokščių projektavimui, versiją. Naujoji, daugybės kartų apdovanotos, PCB projektavimui skirtos programos versija supaprastina ir pagreitina konstruktorių darbą.

 
Šiemet interneto naršykle Nr. 1 turėtų tapti „Chrome“
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 11:55

Bendrovės „Google“ plėtojama interneto naršyklė „Chrome“ šiemet turėtų išversti iš sosto „Internet Explorer“ ir tapti neabejotina naršyklių rinkos lydere, prognozuoja IT ekspertai.

2011 metais vienintelei „Chrome“ pavyko padidinti savo rinkos dalį interneto naršyklių rinkoje, ir jei konkurentai nesiims sparčių priemonių, ji šiemet gali tapti vienvalde rinkos lydere, prognozuoja rinkos tyrimų bendrovės „Statcounter“ analitikai.

 
Ko trūksta „Siri“?
Programinė įranga
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 18:10

Pastaruoju metu girdime vis daugiau nuomonių apie kompanijos „Apple“ valdymo balsu paslaugą „Siri“. Vieni ją dievina, kiti - keikia. Bet visi sutiks su tuo, jog „Siri“ yra išties žavinti.

Žinoma, jog „Apple“ valdymo balsu paslauga nėra galutinė šio produkto versija - ji vis dar BETA tipo programa.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed