Programinė įranga
„Microsoft“ pristato Debesijos operacinę sistemą „Windows Server 2012“
Programinė įranga
Antradienis, 04 Rugsėjis 2012 22:09

Nuo šiandien visame pasaulyje galima įsigyti naująją debesų kompiuterijos operacinę sistemą „Windows Server 2012“. „Windows Server 2012“ apjungė anksčiau autonomiškai veikusias pažangias duomenų saugojimo technologijas, taip pat naujausias tinklo, virtualizacijos ir automatizavimo galimybes. „Windows Server 2012“ jau išbandžiusios įmonės planuoja, kad naujoji operacinė sistema perpus sumažins prastovų ir diegimo darbų laiką, taip pat kiekvienam įmonės darbuotojui leis sutaupyti iki 15 darbo valandų per metus.

 
„IFA 2012“ parodoje „Huawei“ pristatė vartotojo sąsają „Android“ įrenginiams
Programinė įranga
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 12:42

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ šią savaitę „IFA 2012“ parodoje Berlyne surengė išankstinę „Huawei Emotion“ vartotojo sąsajos peržiūrą. „Android“ veikianti sąsaja atliks svarbų vaidmenį stiprinant kompanijos išmaniųjų telefonų rinkinį. Vadovaujantis į vartotoją orientuota „Huawei“ dizaino filosofija „Dizainas su empatija“, „Emotion“ buvo kuriama ištyrus vartotojų naudojimosi telefonais ypatybes ir lūkesčius.

 
„uTorrent“ naudotojai galės atsisakyti reklamos
Programinė įranga
Sekmadienis, 19 Rugpjūtis 2012 11:58

uTorrent“ naudotojai galės išjungti reklamą, kuri atsiras naujoje programos versijoje.

Rugpjūčio 10-ąją „uTorrent“ kūrėjai paskelbė apie programoje atsirasiantį reklaminį bloką. Tada buvo teigiama, kad vartotojai galės išjungti konkrečią reklamą, tačiau negalės visiškai jos atsisakyti. Išimtis buvo numatyta tik mokamos programos versijos pirkėjams.

 
„Facebook“ savo vartotojams išdalins nemokamas antivirusines programas
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 22:39

Socialinis tinklas „Facebook“ atidarė naują skyrių pavadinimu „Antivirus Marketplace“, kuriame pristatė kompanijų „McAfee“, „TrendMicro“, „Symantec“ ir „Microsoft“ antivirusines programas.

 
Įmonėms skirtą „Windows 8“ versiją bus galima įkrauti iš USB kaupiklio
Programinė įranga
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:15

Bendrovė „Microsoft“ savo tinklaraštyje išsamiau papasakojo apie įmonėms skirtos būsimosios „Windows 8“ operacinės sistemos versijos „Windows 8 Enterprise“ ypatumus. Skelbiama, kad joje bus visos profesionaliems vartotojams skirtos versijos „Windows 8 Pro“ funkcijos ir kai kurios papildomos galimybės.

 
„Joomla 3.0“ valdomos interneto svetainės greičiau veiks mobiliuosiuose įrenginiuose
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 10:24

Populiarios turinio valdymo sistemos „Joomla“ kūrėjai atskleidė šiek tiek informacijos apie kuriamą trečiąją versiją. Oficialioje „Joomla“ interneto svetainėje rašoma, jog trečioje turinio valdymo sistemos versijoje bus visiškai pakeistas dizainas. Pakeitimai bus atlikti tiek lankytojams matomoje sistemos dalyje, tiek administratoriaus panelėje.

 
„Microsoft“ pardavinės tris „Windows 8“ versijas
Programinė įranga
Antradienis, 17 Balandis 2012 20:57

Naujoji operacinė sistema „Windows 8“ bus pateikta rinkai trim variantais, pranešė bendrovės atstovai „Microsoft“ oficialiame tinklaraštyje. Vartotojai galės įsigyti „Windows 8“, „Windows 8 Pro“ ir „Windows RT“ pavadintas šios OS modifikacijas.

 
Naujosios technologijos siūlo perversmą namų administratoriams
Programinė įranga
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 13:33

Mažas darbų automatizavimas ir menkai pritaikomos informacinės technologijos namų administravimo bendrovėse paskatino mobiliųjų sprendimų UAB „Mokus“ sukurti skaitiklių duomenų surinkimo, užduočių valdymo ir laiko apskaitos sistemą „KomuApp“. Ją jau diegia kelios šalies komunalinių paslaugų ir pastatų administravimo bendrovės.

 
Naujos kartos ESET saugumo sprendimai verslui – gegužę Lietuvoje
Programinė įranga
Sekmadienis, 15 Balandis 2012 15:34

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET gegužės mėnesį pristatys naują produktų seriją „ESET Endpoint Solutions“ – ją sudarys verslui skirti sprendimai „ESET Endpoint Security“, „ESET Endpoint Antivirus“ ir „ESET Remote Administrator 5“. Kompanija praneša, jog išankstines, išleidimui skirtas (angl. release candidate) produktų versijas nemokamai galima pasisiųsti ir išmėginti jau dabar.  

 
„Windows Phone 8“ operacinėje sistemoje galės veikti „Windows Phone7“ programos
Programinė įranga
Antradienis, 10 Balandis 2012 12:30

„Windows Phone 7“ kūrimo vadovas Larry Libermanas tinklaraštyje paskelbė šiek tiek informacijos apie naują operacinę sistemą „Windows Phone 8“, kuri labiau žinoma „ОС Apollo“ pavadinimu.

Libermanas teigia, kad operacinėje sistemoje „ОС Apollo“ galės veikti „Windows Phone 7“ programos.

 
JAV populiarios internetą išjungiančios programos
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 23:09

Amerikietis Fredas Stutzmanas sukūrė programas interneto naudotojų darbo našumo didinimui. Viena iš jų, pavadinimu „Freedom“, tam tikram laikui nutraukia prieigą prie interneto. Vienintelis būdas to išvengti – perkrautis kompiuterį. Kita programa, „Anti-Social“, blokuoja nuo darbo atitraukiančias interneto svetaines, pavyzdžiui, socialinius tinklus.

 
Dėl programinės klaidos nustojo veikti dalis „TomTom“ GPS navigacinių aparatų
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 12:01

Kompanija „TomTom“ praneša, kad dėl „keliamųjų metų klaidos“ programiniame kode pastarosiomis dienomis dalis jos GPS navigacinių aparatų nustojo veikti, praneša BBC.

 
„Google“ išleido pirmąją savo programavimo kalbos versiją
Programinė įranga
Penktadienis, 30 kovas 2012 09:28

Bendrovė „Google“ pristatė pirmąją stabilią savo programavimo kalbos „Go“, siūlančios didelį našumą, saugumą ir spartą, versiją.

 
„Android“ OS iki 2016 m. pralenks „Windows“, mano analitikai
Programinė įranga
Penktadienis, 30 kovas 2012 09:17

Iki 2016 m. elektroninių įrenginių, naudojančių „Google“ plėtojamą operacinę sistemą „Android“, skaičius bus didesnis, nei naudojančių „Windows“ OS, mano bendrovės IDC analitikai.

 
„Firefox“ nebepalaikys ankstyvųjų „Windows XP“ versijų
Programinė įranga
Antradienis, 27 kovas 2012 00:46

Kompanija „Mozilla“ paskelbė, kad naršyklė „Firefox“ nebepalaikys kai kurių ankstyvųjų operacinės sistemos „Windows XP“ versijų.

„Firefox 13“, kuri turi pasirodyti birželio 4 dieną, nebus suderinta su „Windows 2000“, „Windows XP RTM“ ir „Windows XP Service Pack 1“ platformomis. „Service Pack 2“, „Service Pack 3“ ir vėlesnes operacinės sistemos versijas naršyklė palaikys.

 
„Windows 8“ prisitaikys prie įvairiausių ekranų
Programinė įranga
Penktadienis, 23 kovas 2012 15:53

Bendrovė „Microsoft“ pranešė, kad naujoji operacinė sistema „Windows 8“ projektuojama taip, kad dirbti su ja būtų vienodai patogu naudojantis skirtingo dydžio ir skirtingos raiškos kompiuterių monitoriais.

 
„Adobe“ siūlo nemokamą naujo „Photoshop“ „beta“ versiją
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 13:16

Bendrovė „Adobe“ internete paskelbė populiarios savo grafinio redagavimo programos „Photoshop CS6“ bandomąją versiją, kurią galima parsisiųsti nemokamai.

Galutinę „Photoshop CS6“ versij1 bendrovė planuoja pateikti rinkai pirmąjį šių metų pusmetį. Pranešama, kad „Photoshop CS6 beta“ „Windows“ ir „Mac OS X“ platformoms galima parsisiųsti iš šio „Adobe“ tinklalapio.  Instaliacinio failo dydis „Windows“ OS atveju yra 1,7 GB.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed