Programinė įranga
„Anonymous“ galėjo išleisti operacinę sistemą
Programinė įranga
Penktadienis, 16 kovas 2012 01:37

Internete pasirodė operacinė sistema „Anonymous OS“, kurią galėjo sukurti hakerių grupuotės „Anonymous“ nariai.

„Anonymous OS“ nėra savarankiška operacinė sistema, ji remiasi OS „Ubuntu 11.10“, tačiau naudoja grafinę terpę MATE.

 
Sukurta programa automatiniam komiksų kūrimui
Programinė įranga
Penktadienis, 16 kovas 2012 01:33

Hefėjaus technologinio universiteto (Kinija) darbuotojai sukūrė programą „Movie2Comics“, leidžiančią iš video scenų automatiškai formuoti komiksus.

Kūrėjai teigia, kad tai pirmoji tokio pobūdžio programa. Kitos komiksų kūrimo programos tik padeda dizaineriams, tačiau negali savarankiškai formuoti grafinių fragmentų.

 
„Microsoft“ kuria kalbančią vertimo programą
Programinė įranga
Trečiadienis, 14 kovas 2012 01:21

Kompanijos „Microsoft“ tyrimų padalinys kuria balso atpažinimo technologiją, skirtą mašininio vertimo sistemoms. Programa galės kalbėti vartotojo balsu kita kalba.

Programa iš pradžių paverčia kalbą tekstu, išverčia jį, o vėliau įgarsina, imituodama žmogaus balsą. Norint išmokyti vartotoją kalbėti kita kalba, programai reikės maždaug valandos balso tyrinėjimui.

 
Hakeriai paviešino „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 kovas 2012 22:20

„AntiSec“ grupuotės hakeriai, kai kuriais duomenimis, įeinantys į „Anonymous“ sudėtį, atkeršijo už neseniai įvykusį „LulzSec“ programišių suėmimą. „AntiSec“ nariai paviešino kompanijos „Symantec“ antivirusinės programos „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą.

Hakeriai pareiškė, kad „Norton AntiVirus 2006“ kodas buvo pavogtas 2006 metais kartu su kitais „Symantec“  produktų išeities kodais. Paviešintas programinis kodas užima 1,07 GB. Archyvas buvo pavadintas „Symantec Norton AntiVirus 2006 All Platform Source Code“, kuriame teigiama, kad tai visų platformų išeities kodas.

 
Programišiai palaužė naršyklės „Google Chrome“ saugumą
Programinė įranga
Šeštadienis, 10 kovas 2012 18:02

Prancūzijos programišių kompanija „Vupen“, pardavinėjanti įvairiose programose atrastas saugumo spragas, pademonstravo, kaip pasinaudojant naršyklės „Google Chrome“ saugumo spraga galima per kelias minutes perimti „Windows“ operacinės sistemos valdymą.

 
„Facebook“ išleido savo interneto pokalbių programą
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 kovas 2012 16:30

Socialinis tinklas „Facebook“ išleido pokalbiams internetu skirtą programą „Facebook Messenger“, kurią įsidiegę vartotojai gali susirašinėti su savo draugais ir pažįstamais neįsijungę interneto naršyklės.

Įsidiegus programą ir prisijungus ji parodo, kurie jūsų kontaktų sąraše esantys žmonės yra prisijungę ir leidžia su jais susirašinėti.

 
"Microsoft" pristato "Windows 8" privalumus verslui
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 kovas 2012 14:47

Šį rytą „Microsoft“ veiklos vadovas Kevinas Terneris (Kevin Turner) tarptautinėje informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodoje „CeBIT“ pristatė, kokias didžiules galimybes verslui ir įmonėms suteikia planšetės su „Windows 8“ operacine sistema.  Jis taip pat pakvietė IT profesionalus parsisiųsti ir išbandyti neseniai visuomenei pristatytą Windows 8 išankstinę versiją vartotojams (Windows 8 Consumer Preview).

 
Nuomonė: antivirusinės programos yra bevertės
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 kovas 2012 00:20

Jeremiah Grossmanas, kompanijos „WhiteHat Security“ techninis direktorius ir buvęs hakeris pravarde MafiaBoy, mano, kad antivirusinėms programoms ir ugniasienėms žmonės tik veltui leidžia pinigus.

Grossmano patirtis, kurio kompanija užsiima kompiuterinio saugumo konsultavimu, rodo, kad pagrindinė užduotis bendraujant su klientu – paaiškinti, kad įdiegtos antivirusinės programos tik iš dalies apsaugo nuo kibernetinių grėsmių.

 
Vienu metu prie „Skype“ prisijungė 35 milijonai vartotojų
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 kovas 2012 00:19

Vienu metu prie „Skype“ prisijungė rekordinis vartotojų kiekis – net 35 milijonai.

Apie rekordą „Skype“ pranešė kovo 5 dieną. Ankstesnis rekordas buvo pasiektas prieš savaitę – vasario 27-ąją. Tada „Skype“ vienu metu naudojosi 34 milijonai vartotojų.

 
Nauja „SQL Server 2012“ duomenų valdymo platforma jau perduota gamybai
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 kovas 2012 00:17

Korporacija „Microsoft“ atidavė gamybai naujausią duomenų valdymo platformą „SQL Server 2012“. Šią platformą bus galima įsigyti jau nuo šių metų balandžio 1 dienos. Su „SQL Server” verslo organizacijos didžiulius kiekius neapdorotų duomenų gali greitai paversti vertinga verslo informacija.

 
Lietuvių sukurta sistema leis išsikviesti taksi išmaniuoju telefonu ir apskaičiuos kelionės kainą (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:27

Lietuvių kompanijos „Baltic Car Equipment“ (BCE) sukurta sistema ir jai pritaikyta mobilioji aplikacija išmaniesiems telefonams leis vos keliais paspaudimais išsirinkti arčiausia esantį ar pigiausią taksi automobilį, jį išsikviesti ir apskaičiuos kelionės sumą. Vilniuje ši sistema gali būti įdiegta jau iki vasaros, ja domisi ir kauniečiai.

 
„Windows 8 Consumer Preview“: greita, bet keistoka
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:17

Pirmieji apžvalgininkų įspūdžiai apie vartotojams skirtą „Windows 8 beta“ versiją iš esmės yra teigiami: ji greita, elegantiška, bet kartais ne visai suprantama.

 
„Google“ ruošia „iPhone“ skaitmeninio padėjėjo „Siri“ konkurentą
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:15

Bendrovė „Google“ ruošia išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema skirtą programą, analogišką „Apple“ „iPhone“ telefonuose naudojamam skaitmeniniam pagalbininkui „Siri“, remdamasis savo šaltiniais pranešė leidinys „TechCrunch.com“.

 
„Apple“ paskelbė visų laikų siunčiamiausias „App Store“ aplikacijas
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:11

Vakar kompanija „Apple“ pranešė, jog nuo 2008-ųjų metų, kai buvo atidaryta virtuali mobiliųjų aplikacijų parduotuvė „App Store“ įvykdyta per 25 milijardus atsisiuntimų.

Per metus iš „App Store“ nuo 2011-ųjų sausio buvo įvykdyta per 15 mlrd. atsisiuntimų, kas rodo labai didelį progresą per šiuos metus pasiekti 50 mlrd. atsisiuntimų ribą.

 
Vasario naršyklių reitingas
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:43

Kompanija „StatCounter“ įvertino padėti naršyklių rinkoje šį vasarį.

Pirmaujanti naršyklė „Internet Explorer“ vasarį užėmė 35,8% rinkos. Prieš metus kompanijos „Microsoft“ naršyklės rinkos dalis siekė 45,4%.

 
Atsisiuntimų iš „App Store“ skaičius peržengė 25 mlrd. ribą
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:33

Atsisiuntimų iš aplikacijų parduotuvės „App Store“ skaičius ką tik peržengė 25 milijardų ribą. Laimingasis, kuris atliko jubiliejinį skelbimą, tačiau dar nėra paskelbtas, iš „Apple“ gaus 10 tūkst. JAV dolerių dovanų čekį.

Kompanija apie rengiamą akciją paskelbė prieš porą savaičių, tačiau jai nesunkiai pavyko pasiekti tokį atsisiuntimų skaičių iš jos elektroninės aplikacijų parduotuvės.

 
„Microsoft“ pristatė bandomąją „Windows Server 8” versiją
Programinė įranga
Penktadienis, 02 kovas 2012 01:23

Š.m. kovo 1 d. „Microsoft“ paskelbė, kad vartotojams pristatyta bandomoji „Windows Server 8“ (beta) versija, kurią gali parsisiųsti ir išbandyti visi pageidaujantys IT profesionalai ir programuotojai.  Kaip teigė šią naujieną „Windows“ serveriams skirtame tinklaraštyje pristatęs „Microsoft“ viceprezidentas Bilas Laingsas (Bill Laings), naujausia „Windows“ serverių operacinė sistema geriausiai pritaikyta debesijos paslaugoms kurti ir teikti,  apima tiek viešojo, tiek privataus debesies scenarijus.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed