Auga susidomėjimas išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“
Programinė įranga
Penktadienis, 02 Gruodis 2011 16:13

Mobiliųjų programėlių kūrėjai vis labiau domisi „Microsoft“ išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“ ir šiuo metu per dieną išleidžia apie 150 naujų programėlių. Programėlių prekiautojas „Appcelerator“ ir IDC surengė 2160 programuotojų apklausą, kurios metu paaiškėjo, kad  per paskutinius 6 mėn. programėlių kūrėjų susidomėjimas „Windows Phone“ išaugo 8 proc. ir šiuo metu yra 38 procentai.Pasak programuotojų, pagrindine tokio susidomėjimo priežastimi tapo „Microsoft“ bendradarbiavimo su „Nokia“ pradžia – šį faktorių nurodė 48 proc. apklaustųjų. Be to, prie išaugusio susidomėjimo prisidėjo naujų „Nokia“ telefonų su „Windows Phone“ pristatymas. 28 proc. apklaustų programuotojų teigiamai įvertino naujuosius gaminius ir nurodė, kad yra pasiryžę kurti programėles šiems išmaniesiems telefonams.

„Programuotojus vilioja tai, kad jų programėles galės parsisiųsti platus „Nokia“ klientų ratas. Be to, „Microsoft“ programuotojams suteikia solidų korporacinį palaikymą, todėl programuotojai jaučia tvirtą užnugarį jų programėlių kūrimo procese“, – sakė „Windows Phone“ programėlių reklamos apsikeitimo tinklo „AdDuplex“ įkūrėjas Alan Mendelevič.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed