Bricsys išleidžia Bricscad V12 Windows platformai
Programinė įranga
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 14:37

Bricsys šiandien išleidžia Bricscad V12 Windows platformai. Ši svarbi laida papildyta galingomis geometrinėmis ir matmenų sąvaržomis visose trijose versijose - Classic, Pro ir Platinum, papildomai turinčiose ir kitų naujų svarbių savybių. Įdiegus tiesioginį modeliavimą, modeliavimo eigos numanymą ir 3D sąvaržas, Bricscad tampa 3D modeliavimo .dwg aplinkoje lyderiu.Bricscad V12 Classic

Bricscad V12 Classic dabar turi 2D sąvaržas. Naudotojai gali priskirti 2D elementams, tokias sąvaržas kaip statmenumas, lygiagretumas, liestinės.

Visos naujo Bricscad versijos turi naują patobulintą rastro variklį, kuris leidžia GIS plėtiniams lengvai valdyti didelių atvaizdų didinimą ir slinkimą. Bricscad taip pat pagreitino PDF variklį, kuris leidžia naudoti sparčią objektų trauką net ir dideliuose brėžiniuose.

Kitos bendros savybės visoms versijoms yra štrichavimo apkirpimas, naudotojo štrichavimų šablonai, brėžinių maketų valdymas, pjūvio plokštumos, nauji vizualiniai stiliai ir daugybė kitų savybių.

Bricscad V12 Pro

Bricscad V12 Pro kartu su standartinės versijos 2D sąvaržomis, papildomai turi galingą 3D tiesioginį modeliavimą. Tiesioginis modeliavimas yra modernus būdas kurti 3D modelius. Naudotojai gali greitai keisti 2D ir 3D aplinkas, pereinant iš įprastinės į tiesioginio modeliavimo operacijoms pritaikytą. Dinaminiai matmenys leidžia greitai ir tiksliai valdyti modeliavimo operacijas.

Intuityvus naudotojo aplinkos elementas, pavadintas “Quad kursoriumi”, leidžia naudotojams kurti ir redaguoti 3D modelius mažiausiu paspaudimų skaičiumi. Keliaujant kursoriumi per briaunas, plokštumas ir kietuosius kūnus, jie yra paryškinami ir aktyvuojami tiesioginio modeliavimo operacijoms, tokioms kaip stumti/traukti, pasukti ir nusklembti - viskas vyksta realiu laiku. Papildomai, naudotojai gali atlikti visas šias operacijas vizualaus atvaizdavimo režime.

Bricscad V12 Platinum

Bricscad V12 Platinum keičia iš pagrindų modeliavimą .dwg bazėje, įdiegiant 3D sąvaržas. Naudotojai dabar gali sukurti 3D sąvaržas briaunoms, plokštumoms, ir skirtingiems 3D kietiems kūnams. Sąvaržos atvaizduojamos sąvaržų valdymo lange panašiai kaip ir 2D sąvaržos. Naudotojai gali peržiūrėti sąvaržas modelyje labai paprastai, pažymėdami jas valdymo lange.

Bricscad V12 Platinum apsaugo naudotoją nuo perkrautų sąmaržomis modelių ir įdiegia modeliavimo eigos numanymo funkciją, kuri pasirinktinai analizuoja pasikartojančias operacijas, nustato naudotojo tolesnius menamus veiksmus ir priskiria tinkamas operacijas nustatytiems elementams automatiškai.

“Pristatydami šias galingas modeliavimo ypatybes mes sukūrėme kiekvienam prieinamą tiesioginį 3D modeliavimą,” sako Erik De Keyser, Bricsys CEO. “Įdiegdami naujausias technologijas, tokias kaip modeliavimo eigos numanymą ir 3Dsąvaržas, mes tvirtai pranešame apie savo planus įeiti į MCAD ir AEC 3D rinką.”

Galimybės ir kainodara

Visas angliškas Bricscad V12 versijas galima parsisiųsti nuo spalio 12, įskaitant nemokamą 30-ies dienų bandomąją versiją, iš www.bricsys.com. Kitų kalbų versijų laukiama nuo spalio pabaigos.

Nei vienos Bricscad V12 versijos kaina nepadidėjo. Platinum versijos kaina yra nuo US$ 675 / € 575. Naujos licencijos ir atnaujinimai galimi per lokalius Bricsys partnerius ir tinkle, Bricsys el.parduotuvėje.

Apie Bricsys

Bricsys yra globalus inžinerinės programinės įrangos tiekėjas, turintis savo 70-ies ofisų tinklą keturiuose kontinentuose. Produktų portfelį sudaro Bricscad moeliavimo programinė įranga, Vondle (išplėsta SaaS platforma) ir and modeliavimo bei sąvaržų sprendinių technologijos.

Bricscad yra galinga alternatyvi CAD platforma, kuri įgalina plėtinius .dwg aplinkoje dirbti augančiose GIS, AEC, mechaninių APS ir civilinės inžinerijos rinkose.

Bricsys produktai yra išversti į 17 kalbų, dar į keletą yra verčiama. Kiekvieną mėnesį kompanija skaidriai informuoja savo vartotojus apie programinės įrangos kūrimo būklę. Visame pasaulyje, bet kuriuo paros metu vartotojai gali kreiptis pagalbos tiesiogiai į Bricsys palaikymo komandą.

Bricsys yra Open Design Alliance narys ir steigėjas, prisidedantis prie inžinerinės pramonės plėtojimo.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed