„CadSoft“ anonsavo naują „EAGLE“ programos versiją
Programinė įranga
Pirmadienis, 28 Lapkritis 2011 00:11

Naujoje „CadSoft EAGLE V6.0“ programos versijoje bus gausu patobulinimų, padidinančių darbo su programinės įrangos paketu elastingumą ir efektyvumą. 6.0 versija naudos modifikuotą XML formato duomenų bazę, kurioje informacija bus saugoma teksto pavidalu. Tai užtikrins galimybę greitai atlikti projekto pakeitimus, importuoti informaciją iš įvairių failų arba versti ją įvairiais formatais.Svarbiausios „EAGLE V6.0“ naujovės:

    XML formato duomenų bazė, leidžianti redaguoti ir apdoroti jos turinį įvairiomis programomis.
    Galimybė panaudojus „kopijuoti-įterpti“ tipo operacijas sujungti schemų ar spausdintinių plokščių projektų fragmentus kartu su susijusiais duomenimis. Tai supaprastina kurti taip vadinamas daugiakanales sistemas, susidedančias iš daugybės identiškai išdėstytų komponentų grupių.
    Plokščių projektuose atliekamų sujungimų procesų racionalizavimas:
        Proceso optimizavimas naudojant „Atšaukti / Pakartoti“ komandas visiems jungimo operacijos žingsniams.
        Nepriekaištingas milimetrų ir colių konvertavimas. Tai užtikrinama padidinus vidinę skiriamąją gebą, kuria įrašomi plokščių projektai.
    Bibliotekos redaktoriaus optimizavimas
        Galimybė vieną schemos išėjimą priskirti daugeliui sistemos korpuso išėjimų. Tai supaprastina mazgų, kurių išėjimai sujungti už korpuso ribų, prijungimą prie bibliotekos. Taip pat pataisyta mazgų išvaizda ir jų apibrėžimo procesas.
        Galimybė piešti įvairių formų sistemų korpusų išvadus. Tai nesukels problemų tikrinant projekto atitikimą nustatytoms taisyklėms.
        „EAGLE V6.0“ palaiko daug įvairių technologijų ir sistemų korpusų rūšių, todėl nebereikia bibliotekas dalinti į dalis.
        Naujoje versijoje vartotojas gali aprašyti kiekvieną schemą, simbolį ar plokštę. Dėl šios priežasties, norint sužinoti, kas yra juose, nebereikia jų atidarinėti redaktoriuje.

Visi, nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. nusipirkę penktą programos „EAGLE“ versiją, arba atnaujinę turimą „EAGLE“ programinę įrangą iki penktos versijos, atnaujinimą iki 6.0 versijos gaus nemokamai.

Daugiau informacijos – gamintojo interneto svetainėje. „CadSoft EAGLE“ programinę įrangą galima rasti taip pat portale „element14“. Nemokama demonstracinė programos versija – www.element14.com/eagle.

Programa „EAGLE“ veikia „Linux“, „Mac OS“ ir „Windows“ operacinių sistemų aplinkoje.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed