Efektyviam darbui su dokumentais – „Unity Document Suite“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011 12:59

„Konica Minolta“ naujasis programinis paketas „Unity Document Suite“ yra universalus dokumentų valdymo sprendimas. Papildomai jį galima integruoti tiek su „Konica Minolta“ daugiafunkciais įrenginiais, tiek ir su kitų gamintojų aparatais.Programinis paketas „Unity Document Suite“ leidžia vartotojams kurti, konvertuoti ir redaguoti PDF bylas. Prie programos galimybių galima priskirti ir įrašomų PDF formų ir PDF portfelių kūrimą. Vartotojai gali apjungti bet kokio tipo dokumentus tiesiog perkeldami jų piktogramas į naują bylą. Naudojant teksto atpažinimo funkciją (OCR) „Unity Document Suite“ konvertuoja popierinius ir PDF dokumentus į elektroninius dokumentus, kuriuose jau galima vykdyti teksto paiešką arba juos redaguoti, nekeičiant jų pradinio maketavimo. Tiksliam teksto atpažinimui programinis paketas papildytas specializuotais teisės, sveikatos apsaugos ir finansų terminų žodynais. Šis paketas turi ir eilę unikalių funkcijų, kaip pavyzdžiui, PDF dokumento regadavimas tiesiai pačiame PDF dokumente arba dviejų PDF dokumentų palyginimas, norint surasti skirtumus (pvz. norint patikrinti ar PDF dokumentas nebuvo pakeistas).

„Unity Document Suite“ taip pat suteikia galimybę nustatyti automatinius ir individualius dokumentų skenavimo ir konvertavimo darbo procesus. Procesų valdymas pasiekiamas per daugiafunkcio įrenginio valdymo skydelį naudojant „Scan-to-Unity“ sąsają arba skenavimo į katalogą funkcionalumą.

„Daugelis daugiafunkciais įrenginiais besinaudojančių darbuotojų ieško būdų, kaip pagreitinti procesus, susijusius su dokumentų apdorojimu, – sako Simone Dalheimer iš „Konica Minolta“. – Jie nori padidinti darbo našumą ir efektyvumą, bei sumažinti kaštus. Šiems tikslams pasiekti programinis paketas „Unity Document Suite“ yra pats tinkamiausias pasirinkimas.“

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed