„Kaspersky Lab“ išleidžia universalų apsaugos produktą „Kaspersky ONE“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 16:19

Lietuvos rinkos namų vartotojams „Kaspersky Lab“ pristato konceptualiai naują universalų apsaugos produktą – „Kaspersky ONE“. Ši programinė įranga leidžia vienu aktyvavimo kodu patikimai apsaugoti iki 5 skirtingų asmeninių įrenginių – nuo personalinių ir nešiojamųjų „Windows“ ar „Mac“ platformų kompiuterių iki išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Šiais laikais daugelis turi keletą asmeninių įrenginių – dažnai kartu naudojami nešiojamieji ar personaliniai kompiuteriai, išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. „Kaspersky Lab“ duomenimis, apie 55 proc. didmiesčių gyventojų namuose turi mažiausiai vieną išmanųjį telefoną ir kelis kompiuterius. Apie 18 proc. miestiečių šeimų didžiuojasi „laimės rinkiniu“ (namų personaliniu kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu)*. Tačiau visi šie įrenginiai nėra atsparūs kibernetinių nusikaltėlių atakoms. Juose laikoma vertinga informacija turi būti patikimai apsaugota.

„Šiuo metu personaliniai kompiuteriai nebėra vienintelės asmeninių duomenų saugyklos. Daug konfidencialios informacijos laikoma išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, – pažymėjo „Kaspersky Lab“ generalinis direktorius ir direktorių tarybos pirmininkas Eugenijus Kasperskis. – Todėl nuo kibernetinių grėsmių vartotojui reikia apsaugoti visus turimus įrenginius. „Kaspersky ONE“ – naujausiomis technologijomis paremtas universalus apsaugos produktas, užtikrinantis jūsų „Windows“, „Mac“, „Android“ kompiuterių ir išmaniųjų telefonų apsaugą.

„Kaspersky ONE“ gali apsaugoti iki 5 skirtingų įrenginių, o jų kombinacija gali būti bet kokia. Kiekvieno įrenginio apsauga užtikrinama atskira – kiekvienai operacinei sistemai pritaikyta – programine įranga.

„Windows“ personalinių ir nešiojamųjų kompiuterių apsauga

Naujasis produktas leidžia apsaugoti „Windows“ operacinių sistemų namų personalinius ir nešiojamuosius kompiuterius nuo virusų, kenkėjiškų programų, nepageidaujamų elektroninio pašto laiškų, įsilaužėlių atakų ir kitų grėsmių. Šiuolaikinis skaitmeninių įrenginių apsaugos produktas pagrįstas inovacinės „debesų technologijos“ ir pažangiausios antivirusinės programinės įrangos deriniu. Rezultatas – greitesnė bei efektyvesnė reakcija į sudėtingas ir nuolat kintančias šiuolaikines grėsmes.

„Mac“ kompiuterių apsauga

Patikimas ir efektyvus antivirusinis produktas akimirksniu reaguoja į grėsmes, užtikrindamas „Mac“ kompiuterių veikimą ir juose laikomų bylų, asmeninių duomenų, nuotraukų, muzikos įrašų apsaugą nuo kibernetinių nusikaltėlių. Šis produktas taip pat apsaugo nuo netikėtumų – svarbios bylos nebus atsitiktinai perduotos draugams ir kolegoms, kurie naudoja kitų operacinių sistemų valdomus kompiuterius.

Išmaniųjų telefonų apsauga


Ne rečiau nei įprastus kompiuterius kibernetiniai nusikaltėliai atakuoja išmaniuosius telefonus ir juose saugomus duomenis. „Kaspersky ONE“ užtikrina aukštą „Blackberry“, „Windows Mobile“, „Symbian“ ir „Android“ platformų išmaniųjų telefonų apsaugos lygį, leidžia nustatyti įrenginio buvimo vietą, o pamestame ar pavogtame telefone technologija  „Anti-Vagis“ nuotoliniu būdu leidžia ištrinti svarbius duomenis.

Planšetinių kompiuterių apsauga

„Kaspersky ONE“ specialiai pagamintas „Android“ operacinės sistemos planšetinių kompiuterių apsaugai nuo visų rūšių kenkėjiškos mobilių įrenginių programinės įrangos. Planšetiniams kompiuteriams optimizuota programinė įranga užtikrina bazinę asmeninių duomenų apsaugą ir turi patogią vartotojo sąsają.

„Kaspersky ONE“ diegimas ir aktyvavimas nėra sudėtingas, nes visiems 5 tipų įrenginiams naudojamas tas pats aktyvavimo kodas. Tad vartotojas gauna vieningą visų įrenginių apsaugos produktą, o priklausomai nuo poreikių gali pasirinkti bet kokį norimų apsaugoti personalinių įrenginių rinkinį.

Universalų apsaugos produktą „Kaspersky One“ galima įsigyti elektroninėse parduotuvėse nuo 2012 m. kovo 1 d. Šis produktas užtikrina vartotojo pasirinkto personalinių įrenginių rinkinio apsaugą vienus metus.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed