Pristatomas elektroninės DVS sprendimas „store+find“
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 Gruodis 2011 11:18

Įprasta daugelio įmonių kasdienybės dalis – svarbūs verslo dokumentai, ataskaitos, korespondencija, sutartys yra saugomos aplankuose ar dėžėse. Net ir per kelis darbo mėnesius susirenka kalnai dokumentų ir krūvos popierių, kurie užima vietos ir sugaištama nemažai laiko ieškant reikiamo dokumento. Geriausias sprendimas – elektroninių dokumentų valdymo sistema (DVS), kuri leidžia gauti ir išsaugoti visus reikalingus dokumentus, faksus, elektroninius laiškus elektroniniame formate.Tačiau, ypatingai mažam ir vidutiniam verslui, investavimo kaštai į elektroninę DVS bei su tuo susijusius mokymus dažniausiai yra per dideli. Taip pat ir rinkoje siūlomi sprendimai yra pritaikyti stambioms įmonėms ir yra per daug sudėtingi paprastiems vartotojams. Todėl UAB „Konica Minolta Baltia“ pristato elektroninės DVS sprendimą „store+find“, kuris išsiskiria savo nedidele kaina bei tuo, kad yra labai paprastas naudoti.

Su „store+find“ dokumentai išsaugomi PDF/A formatu, kuris specialiai skirtas ilgalaikiam archyvavimui, o priskyrus raktažodžius arba dokumentus indeksavus reikiamo dokumento paieška atliekama labai greitai. „store+find“ taip pat suteikia galimybę atlikti paiešką ne tik dokumento pavadinime, tačiau ir pačiame dokumento tekste. Papildomai, elektroniniai laiškai ir kartu su laiškais siunčiamos bylos gali būti importuojamos į DVS tiesiai iš pašto programos „Microsoft Outlook“. Popieriaus kalnai bus sumažinti iki minimumo – atsiras daugiau laisvos vietos! Naudojant „store+find embedded“ funkciją raktažodžiai bei indeksai gali būti įvesti prieš skenuojant dokumentą tiesiai daugiafunkcio įrenginio ekrane.

Sprendimas „store+find“ suteikia galimybę matyti visus pakeitimus, atliktus su kiekvienu dokumentu – tiksliai žinoma kas, kada ir kokius pakeitimus atliko. O patogumą prisijungti prie dokumentų archyvo iš bet kurios darbo vietos naudojantis įprasta internetine naršykle įvertins bet kokio dydžio įmonės darbuotojai. UAB „Konica Minolta Baltia“ internetiniame puslapyje visi norintys gali parsisiųti demonstracinę šio sprendimo versiją.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed