Ruošiama mokama „µTorrent“ versija
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 00:11

Kompanija „BitTorrent Inc.“ jau priima užsakymus į programą „µTorrent Plus“ – mokamą „µTorrent“ versija.

Metus naudotis „µTorrent Plus“ bus galima už 24,95 dolerio. Programa pasirodys iki metų pabaigos.„µTorrent Plus“ skirsis nuo „µTorrent“ papildomomis funkcijomis: galimybę konvertuoti atsisiųstą video į kitą formatą ir perduoti failus į kitus įrenginius. Taip pat „µTorrent Plus“ turės vidinę antivirusinę programą ir grotuvą.

„µTorrent Plus“ nėra pirmoji „torrentų“ programa, turinti mokamą versiją. Ankščiau mokamas versijas pateikė „LimeWire“ (uždrausta teismo sprendimu) ir „Vuze“.

Kompanijos „BitTorrent Inc.“ atstovai pabrėžia, kad mokamos programos išleidimas nereiškia, kad bus atsisakyta nemokamos.

„µTorrent“ yra populiariausia „BitTorrent“ protokolo programa, kuria per mėnesį naudojasi apie 10 milijonų žmonių.

Šaltinis: TorrentFreak

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed