„Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje – mokamos programėlės ir vartotojams Lietuvoje
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 16:16

Kompanija „Samsung Electronics“ paskelbė, kad „Android“ operacinės sistemos vartotojai Lietuvoje nuo šiol galės įsigyti „Premium“ klasės mokamas programėles ne tik iš „Android Market“, bet ir iš „Samsung Apps“ programėlių parduotuvės.

Naudodami „Samsung“ platformą programėlių kūrėjai galės nemokamai platinti ar pardavinėti savo sukurtas „Android“ ir „Bada“ operacinių sistemų programėles.

„Tai patogus būdas vietos programėlių kūrėjams platinti savo sukurtas programėles bei dirbti kartu, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Galimybė parduoti savo sukurtą programėlę ar panaudoti jau įdiegtą pirkimo funkciją leidžia vietos paslaugų tiekėjams praplėsti rinkodaros ir paslaugų tiekimo kanalus bei gauti papildomų pajamų. Norime pasidžiaugti, kad radijo stotis M-1 – pirmoji Lietuvoje pasinaudojo šia galimybe ir patalpino savo programėlę „Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje“, – sakė „Samsung Electronics Baltics“ verslo vystymo vadovas Aleksis Geske.

„Premium“ klasės mokamas programėles galima įsigyti naudojant kreditines korteles. Tačiau norėdami įsigyti „Bada“ operacinės sistemos programėles, vartotojai gali atsiskaityti ne tik kreditinėmis kortelėmis: išlaidos gali būti įrašytos į abonentinę mobiliojo mokėjimo sąskaitą ar išskaičiuotos iš išankstinės mobiliojo ryšio mokėjimo sąskaitos.

Mobiliųjų programėlių kūrėjai, patalpinę programėlę „Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje, gali nemokamai skelbti reklamines antraštes tiek šioje parduotuvėje, tiek „Samsung“ programėlių internetiniame puslapyje www.samsungapps.com bei „Samsung Kies PC“ programinėje įrangoje. Be to, naujos programėlės įkeliamos „Samsung Apps“ interneto puslapio pirmajame lange, todėl vartotojai jas gali lengvai rasti. Numačius atitinkamas sąlygas, mobiliųjų programėlių kūrėjai turi galimybę parodyti savo sukurtas programėles „Samsung“ reklamose, skelbiančiose informaciją apie „Samsung“ išmaniuosius telefonus.

Programėlių kūrėjai daugiau informacijos apie „Android“, „Bada“ ir „Smart TV“ programėles gali rasti tinklapiuose http://developer.samsung.com/ ir http://seller.samsungapps.com, o norintys susisiekti dėl bendradarbiavimo – kviečiami kreiptis elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai .

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed