„Samsung Electronics“ kviečia dalyvauti tarptautinėse programėlių kūrimo lenktynėse „Bada 2.0 Power App Race“
Programinė įranga
Pirmadienis, 14 Lapkritis 2011 00:06

„Samsung Electronics“ pirmųjų tarptautinių programėlių dirbtuvių „AppCamp“ dalyvius pakvietė kurti programėles „Bada“ operacinei sistemai ir dalyvauti pasaulinėse lenktynėse „Bada 2.0 Power App Race“.

Pirmųjų 10 programėlių, kurias vartotojai parsisiųs 100 000 kartų, kūrėjai pasidalins 1 000 000 JAV dolerių.

Antrus metus iš eilės organizuojamose pasaulinės lenktynės prizas atiteks 5 žaidimų programėlėms ir 5 įvairaus turinio programėlėms. Laimėjusių programėlių kūrėjai bus apdovanoti 100 000 JAV dolerių čekiais. Be to, šios programėlės gaus „Power App“ ženklą ir įgis išskirtines rinkodaros bei reklamos galimybes.

„Pristatydami konkursą, skatinantį aplikacijų kūrimą „Bada“ operacinei sistemai, norime padrąsinti „AppCamp“ dalyvius prisidėti prie pasaulinės mobiliųjų telefonų turinio platformos kūrimo. Tikiu, kad šių dirbtuvių dalyviai turi unikalių idėjų, kurias galima pritaikyti pasauliniame lygmenyje“, - sakė „Samsung“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Šį savaitgalį telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ organizuojamose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „AppCamp“ dalyvaus ir savo patirtimi dalinsis „Samsung“ „Bada“ operacinės sistemos ekspertas Kamil Grondys bei „Android OS“ operacinės sistemos specialistas Dariusz Koc. Ekspertai renginio metu konsultuos visus „Bada“ bei „Android OS“ operacinių sistemų programėlių kūrėjus.

„AppCamp“ programėlių dirbtuves laimėjusią komandą kompanija „Samsung“ apdovanos planšetiniais kompiuteriais „Samsung Galaxy Tab 10.1“.

Visi, norintys pateikti sukurtą programėlę „2.0 Power App Race“ pasaulinėms lenktynėms, kviečiami registruotis „Bada“ operacinės sistemos kūrėjų tinklapyje iki gruodžio 31 d. 24 val.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed