„SkyDrive“ kaupiklis bus glaudžiai integruotas į „Windows 8“ (video)
Programinė įranga
Trečiadienis, 22 Vasaris 2012 15:31

Duomenų laikymo interneto serveriuose paslauga „SkyDrive“ bus glaudžiai integruota į būsimosios „Windows 8“ operacinės sistemos vartotojo sąsają, pranešė „Microsoft“.

„SkyDrive“ gaus specialų priedą, kuris integruos šią paslaugą į „Windows 8“ „Metro“ sąsają, o „Windows Explorer“ failų tvarkytuvas – papildomą plėtinį, leisiantį valdyti į „SkyDrive“ įkeltus failus įprastinėmis vietinių kaupiklių turinio tvarkymo priemonėmis, sakoma „Building Windows 8“ tinklaraštyje.

Pasak „Microsoft“ atstovų, „Windows 8“ operacinėje sistemoje „SkyDrive“ evoliucionuos iš įprastinės failų laikymo svetainės į tikrąją „debesijos“ (cloud computing) aplinką. Naujojoje OS „SkyDrive“ turės atlikti spartaus keitimosi failais tarp vartotojo kompiuterių  nenaudojant USB kaupiklių ar kitų tarpinių priemonių funkciją. Kiekviena „Metro“ programa turės prieigą prie „Microsoft“ „debesies“, kad būtų galima atsidaryti „SkyDrive“ esančius failus ir vėl juos tenai įrašyti, kaip ir dirbant su kompiuterio vietiniais kaupikliais.

Speciali „SkyDrive“ išplėstinio naudojimo programa, kuri galės veikti ir su „Windows 7“ bei „Vista“, leis paprastai įkelti ir parsisiųsti duomenis iš „SkyDrive“, taigi, vartotojai visada turės prieigą prie savo failų, reikės tik interneto ryšio. Skelbiama, kad bus įdiegta ir  „SkyDrive“ naudojimo neprisijungus (off-line) galimybė.

Be to, „SkyDrive“ bus įdiegta „Fetch“ funkcija, kuri ne tik sinchronizuos failus, bet ir užtikrins bet kokios talpos kaupiklio prieigą prie interneto leisdama nuotoliniu būdu atidaryti ar siųstis „SkyDrive“ failus ir peržiūrinėti jų turinį srautiniu režimu.

Šiame vaizdo siužete išsamiau pasakojama apie  „SkyDrive“ integravimą į „Windows 8“.Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed