„Sony“ konsolės „PlayStation Vita“ operacinę sistemą naudos planšetėse ir išmaniuosiuose telefonuose?
Programinė įranga
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 00:27

Kompanija „Sony“ neatmeta galimybės, kad žaidimų konsolės „PlayStation Vita“ operacinė sistema ateityje bus panaudota kituose įrenginiuose.

Pasak būsimojo (pradės eiti pareigas nuo balandžio 1-osios) „Sony“ vykdomojo direktoriaus Kazuo Hirai, „PlayStation Vita“ operacinė sistema buvo kuriama taip, kad ją būtų galima panaudoti kituose įrenginiuose. Pirmiausiai, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Vis dėlto Kazuo Hirai teigia, kad kol kas „Sony“ nėra pasiruošusi atskleisti savo planų dėl konsolės „PlayStation Vita“ operacinės sistemos valdomų įrenginių išleidimo.

Ekspertai mano, jog savo platformą „Sony“ galėtų panaudoti kaip alternatyvą „Android“ kompanijos įrenginiuose.

Žaidimų konsolė „PlayStation Vita“ Japonijoje praduodama nuo gruodžio vidurio. JAV ir Europoje ji pasirodys vasario 22-ąją.

Parengė: redakcija
Šaltinis: CNET News

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed