„Windows 8“ atsinaujins kitaip
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011 16:19

Bendrovė „Microsoft“ pranešė pertvarkysianti būsimosios savo operacinės sistemos „Windows 8“ atnaujinimų diegimo mechanizmą. Pasak bendrovės atstovų, bus siekiama maksimaliai sumažinti automatinių sistemos perkrovimų, kurie būtini diegiant svarbius atnaujinimus, skaičių.

Apie tai pranešta „Building Windows 8“ tinklaraštyje.

Pasak „Windows“ plėtotojų, idealiu atveju tokie operacinės sistemos automatiniai perkrovimai turėtų vykti ne dažniau nei kartą per mėnesį. Jų lauktų visi per tą mėnesį automatiškai parsiųsti OS atnaujinimai.

Pranešama, kad neeiliniai „Windows“ automatiniai perkrovimai būtų įmanomi tik itin spartaus atnaujinimo reikalaujančiais „lopymo“ atvejais, kai kiltų rimta grėsmė kompiuterio saugumui.

Numatyti ir kiti atnaujinimų diegimo pakeitimai. Jei „Windows 7“ ir ankstesnėse „Windows“ versijose kompiuteris automatiškai persikrauna praėjus ne ilgiau nei 15 minučių po atnaujinimo įdiegimo (jei tik pats vartotojas nenurodo perkelti perkrovimo į vėlesnį laiką), tai „Windows 8“ perkrovimo laukimo laikas pailgės iki 3 dienų. Įmonėse naudojamų kompiuterių su „Windows 8“ perkrovimo tvarkaraštis gali būti kitoks, sakoma pranešime. Jį parengs sistemos administratorius.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed