„Windows 8 beta“ ir „Office 15 beta“ gali pasirodyti sausį
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2011 15:59

Bendrovė „Microsoft“ naujos kartos biuro programų paketo kodiniu pavadinimu „Office 15“ pirmąją bandomąją versiją planuoja išleisti 2012 m. sausio mėnesį, remdamasis informuotais šaltiniais skelbia „Winrumors.com“. Šaltinių teigimu, šiuo metu „Microsoft“ inžinieriai darbuojasi ties paskutinėmis „Office 15 beta“ modifikacijomis ruošdamiesi jos pristatymui.Skelbiama, jog „Microsoft“ planuoja viešai pristatyti demonstracinę „Office 15 beta“ versiją, pavadintą „Technology Preview version of Office 15“, sausio pradžioje prasidėsiančioje  „CES 2012“ buitinės elektronikos parodoje. Tuo pat metu esą ketinama pristatyti ir būsimos operacinės sistemos „Windows 8“ „beta“ versiją. „Office 15 beta“ esą bus suderinama su naujos sensorinės „Windows 8“ sąsajos ypatumais.

Analitikų manymu, beveik neabejotina, kad  galutinė „Office 15“ versija bus pateikta rinkai tuo pat metu, kaip ir „Windows 8“. Vyrauja nuomonė, jog naujoji „Microsoft“ bus išleista trečiąjį 2012 m. ketvirtį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed