Įmonėms skirtą „Windows 8“ versiją bus galima įkrauti iš USB kaupiklio
Programinė įranga
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:15

Bendrovė „Microsoft“ savo tinklaraštyje išsamiau papasakojo apie įmonėms skirtos būsimosios „Windows 8“ operacinės sistemos versijos „Windows 8 Enterprise“ ypatumus. Skelbiama, kad joje bus visos profesionaliems vartotojams skirtos versijos „Windows 8 Pro“ funkcijos ir kai kurios papildomos galimybės.

Pavyzdžiui, „Windows To Go“ funkcija suteiks galimybę įkrauti operacinę sistemą iš USB kaupiklio, tad vartotojai, prie savo namų kompiuterių prijungę tokias laikmenas, galės naudotis savo kompiuterinės darbo vietos įmonėje darbastaliu.

Pranešama, kad „Windows 8 Enterprise“ iš korporatyvinės „Windows 7“ versijos paveldės „Direct Access“ (prisijungimas prie įmonės serverių ne per virtualųjį privatų tinklą (VPN), „BranchCache“ ( duomenų įtraukimas į laikinąją atmintį iš vietinio tinklo) ir „AppLocker“ (prieigos prie programų valdymas) funkcijas.

Kiek anksčiau „Microsoft“ pranešė, kad bus išleistos trys pagrindinės „Windows 8“ versijos:  „Windows 8“ ir „Windows 8 Pro“ bus skirtos asmeniniams ir planšetiniams kompiuteriams su x86 procesoriais, o „Windows RT“ – kompiuteriams ir kitiems įrenginiams su ARM architektūros procesoriais. Atskirai bus pateikta ir įmonėms skirta šios OS atmaina „Windows 8 Enterprise“ .

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed