„Adobe“ siūlo nemokamą naujo „Photoshop“ „beta“ versiją
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 13:16

Bendrovė „Adobe“ internete paskelbė populiarios savo grafinio redagavimo programos „Photoshop CS6“ bandomąją versiją, kurią galima parsisiųsti nemokamai.

Galutinę „Photoshop CS6“ versij1 bendrovė planuoja pateikti rinkai pirmąjį šių metų pusmetį. Pranešama, kad „Photoshop CS6 beta“ „Windows“ ir „Mac OS X“ platformoms galima parsisiųsti iš šio „Adobe“ tinklalapio.  Instaliacinio failo dydis „Windows“ OS atveju yra 1,7 GB.

Pasak „Adobe“ atstovų, „Photoshop CS6 beta“ versijoje yra visos būsimosios „Photoshop CS6 Extented“ programos versijos funkcijos, įskaitant ir 3D redagavimo priemones. Tarp svarbiausių naujosios versijos ypatybių minima iš esmės pertvarkyta vartotojo sąsaja, lankstesnės darbo su sluoksniais galimybės, 65 naujos funkcijos, įtrauktos programos vartotojų pageidavimu, sakoma bendrovės pranešime.

Skelbiama, kad galutinė „Photoshop CS6“ versija kainuos 699 JAV dolerius, o „Photoshop CS6 Extented“ versija – 999 dolerius.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed