„Anonymous“ galėjo išleisti operacinę sistemą
Programinė įranga
Penktadienis, 16 kovas 2012 01:37

Internete pasirodė operacinė sistema „Anonymous OS“, kurią galėjo sukurti hakerių grupuotės „Anonymous“ nariai.

„Anonymous OS“ nėra savarankiška operacinė sistema, ji remiasi OS „Ubuntu 11.10“, tačiau naudoja grafinę terpę MATE.Į „Anonymous OS“ įeina speciali hakerių programinė įranga, pavyzdžiui, DDoS atakų simuliatorius, programa pažeidžiamumų tikrinimui „Sql Poison“ ir slaptažodžių „nulaužimui“ naudojama programa „John the Ripper“. Operacinės sistemos apipavidalinime naudojama „Anonymous“ grupuotės simbolika.

„Anonymous OS“ skirta diegimui optiniame diske arba flash kaupiklyje. Taip užtikrinamas konfidencialumas. Ankščiau šiam tikslui buvo išlestos „Linux“ versijos „Tails“ ir „Liberte Linux“.

„Anonymous OS“ skirtame tinklaraštyje „Tumblr“ servise teigiama, kad operacinė sistema sukurta lavinamaisiais tikslais, o į „Anonymous OS“ įeinantys instrumentai skirti tik „interneto svetainių saugumo tikrinimui“.

Mikrotinklaraščio „AnonOps“, siejamo su „Anonymous“ grupuote, autoriai pavadino „Anonymous OS“ trojanų pilna klastote.

Parengė: redakcija
Šaltinis: The Hacker News

 

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed