Dėl programinės klaidos nustojo veikti dalis „TomTom“ GPS navigacinių aparatų
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 12:01

Kompanija „TomTom“ praneša, kad dėl „keliamųjų metų klaidos“ programiniame kode pastarosiomis dienomis dalis jos GPS navigacinių aparatų nustojo veikti, praneša BBC.Problema susijusi su įrenginiuose įrašytu kodu, dėl kurio „ribotas skaičius modelių“ negali nustatyti tikslios buvimo vietos. Tokius įrenginius turintys vartotojai mato pilką ekraną su pranešimu, kad jis nepagauna GPS signalo.

Olandijos kompanija teigia, kad pirmųjų skundų dėl to sulaukė kovo 31 dieną. Šiuo metu aiškinamasi, kokie GPS navigatorių modeliai nustojo veikti ir bandoma ištaisyti klaidą. Daugiau informacijos apie tai galima rasti oficialiame „TomTom“ pagalbos puslapyje.

Kol kas kompanija pataria vartotojams perkrauti įrenginius laikant įjungimo mygtuką nuspaustą maždaug 20 sekundžių. Tai turėtų laikinai išspręsti problemą.

Panašu, kad su problema susidūrė „TomTom“ įrenginių savininkai visame pasaulyje – apie tai praneša žmonės iš Didžiosios Britanijos, Australijos, Šveicarijos, Danijos ir kitų šalių.

Diskusijų forume apie šią klaidą jau yra virš 650 vartotojų pranešimų.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed