„Facebook“ savo vartotojams išdalins nemokamas antivirusines programas
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 22:39

Socialinis tinklas „Facebook“ atidarė naują skyrių pavadinimu „Antivirus Marketplace“, kuriame pristatė kompanijų „McAfee“, „TrendMicro“, „Symantec“ ir „Microsoft“ antivirusines programas.

„Facebook“ vartotojams bus siūlomos nemokamos antivirusinių programų licencijos, kuriomis bus galima naudotis pusmetį. Be to, prie „Facebook“ „juodojo sąrašo“ pridėta visų minėtų kompanijų kenkėjiškų nuorodų duomenų bazė. Taip socialinis tinklas siekia apsaugoti savo vartotojus nuo kibernetinių nusikaltėlių.

Taip pat ketinama informuoti vartotojus apie kibernetinius pavojus puslapyje „Facebook Security“.

Prieš metus „Facebook“ pasirašė sutartį su kompanija „Web of  Trust“, kurios duomenų bazę socialinis tinklas naudoja pavojingų nuorodų atpažinimui.

„Facebook“ yra didžiausias socialinis tinklas pasaulyje, kurio auditorija viršija 900 milijonų vartotojų.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed