„Firefox“ nebepalaikys ankstyvųjų „Windows XP“ versijų
Programinė įranga
Antradienis, 27 kovas 2012 00:46

Kompanija „Mozilla“ paskelbė, kad naršyklė „Firefox“ nebepalaikys kai kurių ankstyvųjų operacinės sistemos „Windows XP“ versijų.

„Firefox 13“, kuri turi pasirodyti birželio 4 dieną, nebus suderinta su „Windows 2000“, „Windows XP RTM“ ir „Windows XP Service Pack 1“ platformomis. „Service Pack 2“, „Service Pack 3“ ir vėlesnes operacinės sistemos versijas naršyklė palaikys.

Vartotojams, naudojantiems į „juodąjį sąrašą“ patekusias „Windows“ versijas, „Mozilla“ siūlo atnaujinti operacinę sistemą. Jei to padaryti neįmanoma, jie gali pakeisti naršyklę į „Opera“. Naršyklė „Chrome“ taip pat reikalauja „Windows XP SP2“ arba vėlesnės versijos.

Taip pat „Mozilla“ primena, kad nuo balandžio nebebus atnaujinamas naršyklė „Firefox 3.6“, kuri pasirodė 2010-ųjų pradžioje.

Operacinė sistema „Windows XP“ buvo pristatyta 2001 metais. Iki šiol „Windows XP“ rinkos dalis yra gana didelė. Ji siekia 34%.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed