Išmatuokite savo šypseną su „šypsenuokliu“
Programinė įranga
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 16:24

Lietuvos internetinėje erdvėje pasirodė pirmoji programa, sukurta naudojantis veidų atpažinimo sistema. Projektas „Šypsenuoklis“ gali identifikuoti vartotojo nuotaikas iš įkeltos fotografijos.

Internetinė programa „Šypsenuoklis“ sukurta, naudojant „Face.com“ sistemą. Ši sistema iš fotografijos nustatyto vartotojo amžių, atpažįsta jo nuotaiką bei identifikuoja, ar asmuo nešioja akinius. Kol kas ši platforma dar tik bandoma, tačiau jau vasaros pradžioje ją įsigijo kompanija „Facebook“.
„Vilnijant internetinių programų bangai, rinkoje retai pasirodo kas nors įdomesnio. Didžioji dauguma programų pasiūlo tokį patį scenarijų: paspausk „patinka“, pasidalink su draugais ir finale lyg tarp kito pasiūloma atlikti kokį nors testą. Šiuo projektu norime parodyti alternatyvius, įdomesnius sprendimus, kuriuos galima rasti naudojantis technologijų pažanga“, – pasakoja vienas projekto autorių, kūrybininkas Mantas Kuginis.

Projekte „Šypsenuoklis“ nuotraukas galima įkelti iš kompiuterio, nusifotografuoti internetine kamera arba įkelti iš socialinio tinklalapo „Facebook“. Įkėlus fotografiją, sistema apskaičiuoja ir procentine išraiška atspindi, kokia yra vartotojo nuotaika, pagal tai parodomas šmaikštus nuotaiką atspindintis komentaras bei paskiriamas videosiurprizas.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed