„IFA 2012“ parodoje „Huawei“ pristatė vartotojo sąsają „Android“ įrenginiams
Programinė įranga
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 12:42

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ šią savaitę „IFA 2012“ parodoje Berlyne surengė išankstinę „Huawei Emotion“ vartotojo sąsajos peržiūrą. „Android“ veikianti sąsaja atliks svarbų vaidmenį stiprinant kompanijos išmaniųjų telefonų rinkinį. Vadovaujantis į vartotoją orientuota „Huawei“ dizaino filosofija „Dizainas su empatija“, „Emotion“ buvo kuriama ištyrus vartotojų naudojimosi telefonais ypatybes ir lūkesčius.
„Emotion“ atspindi empatiško „Huawei“ dizaino filosofiją – sukurta vartotojų vartotojams. Kurdami šią vartotojo sąsają kalbėjomės su jais, siekėme išsiaiškinti keliamus lūkesčius išmaniesiems telefonams ir naudojimosi patirčiai, o taip pat stengėmės įvardinti, ko mes patys kaip vartotojai tikimės iš savo įrenginių. Komanda sąmoningai teikė pirmenybę ne technologijai, bet žmonėms. Manome, kad tik klausydamiesi klientų poreikių ir norų, mes iš tiesų galime sukurti mėgstamus produktus“, – teigia „Huawei Device“ Vartotojo sąsajos dizaino direktorius Dennisas Poonas.

„Emotion“ pristatymas „IFA 2012“ parodoje suteikė galimybę pažvelgti į tai, ko vartotojas galės tikėtis iš galutinio produkto. „Emotion“ palengvina naudojimąsi telefonu ir supaprastina navigaciją. Tai leidžia vartotojams pritaikyti savo išmaniojo telefono pagrindinio puslapio dizainą ir funkcijas pagal savo asmeninius poreikius bei suteikia galimybę supaprastinti aplanko funkcijas lengvesniam aplikacijų valdymui. „Me Widget“ padeda sujungti visą informaciją ir reikalingas funkcijas į vieną pagal poreikius pritaikomą valdiklį. Sąsajoje taip pat integruota „Smart Tutorial“ – pagalbos priemonė, padedanti pradedantiesiems vartotojams kuo greičiau susipažinti su telefono funkcijomis.

„Emotion“ versija anglų kalba pasirodys ketvirtąjį šių metų ketvirtį.

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed