„Microsoft“ pristatė „Office 2016“
Programinė įranga
Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2015 14:48

Šiandien „Microsoft“ pradėjo platinti naująjį „Office 2016“ programų paketą, padėsiantį žmonėms patogiau dirbti komandose. Atnaujintos „Office 2016“ programos taps debesų kompiuterija paremtos „Office 365“ platformos dalimi. Pastaroji taip pat papildyta naujais sprendimais, padidinsiančiais komandų produktyvumą.

 

„Vienas iš trijų „Microsoft“ veiklos tikslų – atrasti produktyvumą iš naujo. Naujasis „Office“ buvo sukurtas, suprantant, jog dirbti kartu – itin sunku. Bendradarbiavimas, idėjų dalybos, siekiant jas paversti sėkmingomis – tai naujoji šių dienų darbovietė. Naująjį „Office“ kūrėme taip, kad jis leistų žmonėms koncentruotis į progresą, o ne procesą. Jau seniai pakeitėme mūsų individualaus darbo įpročius – tikimės tą patį pasiekti ir darbe komandose“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

„Office 2016“ siūlo atnaujintas „Word“, „PowerPoint“, „Excel“, „Outlook“, „OneNote“, „Project“, „Visio“ ir „Access“ programas „Windows“ operacinei sistemai.

Sukurtas darbui komandose

„Office 2016“ palengvina darbą kartu. Pavyzdžiui, „Word“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ programų naudotojai nuo šiol gali kartu redaguoti skirtingus dokumentus, o „Word“ leidžia matyti kitų vartotojų pakeitimus realiu laiku.

Taip pat naujoje versijoje „Skype“ integruota į daugelį programėlių ir leidžia komandos nariams susirašinėti, kalbėtis, vykdyti vaizdo skambučius pačiuose dokumentuose. Kartu su atnaujintu „Office“ paketu buvo pristatyti ir keletas papildomų sprendimų, padėsiančių efektyviau darbuotis komandose. Pavyzdžiui, „Office 365 Planner“ leidžia kurti komandoms planus, organizuoti ir paskirstyti užduotis, nustatyti terminus ir sekti progresą. Šį sprendimą bus galima išbandyti dar iki šių metų pabaigos.

Be to, šį mėnesį bus atnaujintas „OneDrive for Business“ sprendimas, leidžiantis pasiekti darbui reikalingus dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos ir iš bet kokio įrenginio. Kartu su atnaujinimais bus patobulintos jo „Windows“ ir „Mac“ programėlės, užsikrisiančios efektyvesnį dokumentų sinchronizavimą bei padidins duomenų dydžio ir kiekio leistinus apribojimus. Taip pat nuo šiandien daliai „Office 365“ naudotojų galima išbandyti anksčiau pristatytą „GigJam“ sprendimą, kuris siūlo visiškai naują požiūrį į darbą komandose – sudėtingą užduotį automatiškai išskaido į mažas dedamąsias ir leidžia jas lengviau įvykdyti.

Dirba vartotojui

Naujajame „Office 2016“ integruotas ne vienas naujas analitikos sprendimas, kuris padeda dirbti greičiau. Pavyzdžiui, „Outlook 2016“ automatiškai paslepia nesvarbius laiškus. „Tell Me“ funkcija leidžia greitai surasti reikalingą „Office“ funkciją, o „Smart Lookup“ – įžvalgas iš interneto pateikia kuriamuose dokumentuose.

„Excel 2016“ siūlo naujus, modernius grafikus ir lenteles, padėsiančius geriau atvaizduoti reikalingą informaciją, bei didesnę integraciją su verslo analitikos sprendimu „Power BI“. Taip pat nuo šiol vartotojai galės dar efektyviau pratęsti darbą bet kokioje „Office“ programoje: ar tai būtų kompiuterio programa, ar mobilioji programėlė, ar internetinė „Office“ versija. Tereikės atsidaryti pastarųjų dokumentų sąrašą ir darbą bus galima tęsti nuo ten, kur jis sustojo.

Saugiausia „Office“ versija

„Office 2016“ programos kartu su „Office 365“ spendimu siūlo naujas saugumo galimybes verslui. „Word“, „PowerPoint“, „Excel“ bei „Outlook“ integruota „Data Loss Prevention“ funkcija ženkliai sumažina riziką, kad nutekės svarbi informacija. „Office 365 Mobile Device Management“ padės apsaugoti bendrovės ir darbuotojų įrenginius, o „Enterprise Data Protection“, pasirodysianti dar šiemet, leis saugiai dalintis turiniu bendrovės viduje. Taip pat kelių lygių apsaugos sistema („Multi-factor Authentication“) užtikrins saugią prieigą prie bendrovės dokumentų už jos tinklo ribų.

Prieinamas jau šiandien

„Office 2016“ prieinamas jau šiandien 47 kalbomis ir reikalauja „Windows 7“ ar naujesnės operacinės sistemos versijos. Nuo šiandien „Office 365“ vartotojai, turintys tinkamą licenciją, gali parsisiųsti naująsias „Office 2016“ programas. Automatiškai atnaujinamos jos bus nuo kito mėnesio. Taip pat „Office 2016“ versijos įprastiems ir „Mac“ kompiuteriams prieinamos ir įsigyjant atskirą šios versijos licenciją.

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed