„Microsoft“ pristato Debesijos operacinę sistemą „Windows Server 2012“
Programinė įranga
Antradienis, 04 Rugsėjis 2012 22:09

Nuo šiandien visame pasaulyje galima įsigyti naująją debesų kompiuterijos operacinę sistemą „Windows Server 2012“. „Windows Server 2012“ apjungė anksčiau autonomiškai veikusias pažangias duomenų saugojimo technologijas, taip pat naujausias tinklo, virtualizacijos ir automatizavimo galimybes. „Windows Server 2012“ jau išbandžiusios įmonės planuoja, kad naujoji operacinė sistema perpus sumažins prastovų ir diegimo darbų laiką, taip pat kiekvienam įmonės darbuotojui leis sutaupyti iki 15 darbo valandų per metus.
„Naujoje IT aplinkoje, kurioje dominuoja nepertraukiamai veikiančios debesijos paslaugos, tarpusavyje glaudžiai susiję įrenginiai ir apdorojami didžiuliai duomenų srautai, operacinės sistemos visuomet buvo sklandų darbo ritmą užtikrinančiomis sistemomis, kurios dabar išgyvena tikrąjį renesansą, - naujojo sprendimo pristatymo metu sakė „Microsoft Server and Tools Business“ prezidentas Satya Nadella.  – „Microsoft“ turi unikalios patirties kuriant populiariausias operacines sistemas ir taikomąsias programas, teikiant debesijos paslaugas, todėl jaučiamės itin tvirtai siūlydami rinkai debesijos operacinę sistemą. Šią sistemą „Microsoft“ sukūrė „Windows“ Server“ ir „Windows Azure“ pagrindu,  ir sudarė vartotojams galimybes kurti praktiškai beribius duomenų centrus.“

Geriausios „Windows Server“ savybės – debesų kompiuterijai

Geriausias „Windows Server 2012“ duomenų centrų valdymo savybes „Microsoft“ pritaikė daugiau nei 200 debesijos paslaugų. Naujosios „Windows Server 2012“ funkcijos padeda vartotojams pasiekti žymiai didesnį duomenų centrų našumą, padidinti naudojamų programų spartą ir galingumą. Drauge su „Windows Azure“ ir „System Center“ naujoji operacinė sistema įgalina vartotojus valdyti ir kurti savo programas bei paslaugas privačiuose, „nuomojamuose“ arba viešuose kompiuterių „debesyse“.

Dirbdami su „Windows Server 2012“ IT administratoriai gali panaudoti jau turimus įgūdžius, įrangą, egzistuojančias duomenų bazes, identifikavimo bei virtualizacijos sistemas, ir greitai pradėti naudotis debesijos paslaugomis. Daugelis bendrovių, kurios jau išbandė „Windows Server 2012“, planuoja, kad naudojimasis šia operacine sistema leis sutaupyti IT sistemų priežiūros ir administravimo laiko, taip pat efektyviau išnaudoti turimą techninę įrangą.

Bendrovės matuoja naujosios operacinės sistemos rezultatus

Apklausius 70 bendrovių, išbandžiusių „Windows Server 2012“, paaiškėjo, kad naujoji operacinė sistema vidutiniškai 52 proc. turėtų sumažinti duomenų centrų prastovos laiką, 41 proc. sutrumpinti diegimo laiką. Planuojama, kad su „Windows Server 2012“ galima per metus sutaupyti iki 15 valandų kiekvieno bendrovės darbuotojo produktyvaus darbo laiko. 91 proc. apklaustųjų tikisi sumažinti duomenų centrų aptarnavimo laiką, o 81 proc. – sutrumpinti tinklo aptarnavimo laiką.

Apklausoje dalyvavusi oro linijų bendrovė „Menzies Aviation“ naudoja „Windows Server 2012“ darbuotojų identifikavimo ir prieigos prie informacijos valdymui. Bendrovės vadovai yra patenkinti, kaip naujoji operacinė sistema susidoroja su nuolat augančio verslo poreikiais ir didėjančiais informacijos srautais. Be to, bendrovė teigiamai vertina paprastą ir efektyvią „Windows Server 2012“ kainodarą.

Visame pasaulyje informacijos sprendimus teikiančiai kompanijai „Equifax“ naujoji „Windows Server 2012“ leido padidinti savo paslaugų patikimumą ir ilgesnį nepertraukiamo veikimo laiką. Bendrovei, kuri renka ir apdoroja informaciją apie  daugiau nei 500 mln. vartotojų ir 81 mln. Įmonių,  greitesnis ir patikimesnis paslaugų veikimas leidžia daugiau laiko skirti verslo plėtrai.

„Debesijos kompiuterija ir mobilumas – dvi esminės dabartinės IT aplinkos tendencijos, todėl kurdamas naująją operacinę sistemą „Windows Server 2012” didžiausią dėmesį „Microsoft“ sutelkė į virtualizacijos ir saugios debesijos sprendimus,“ – pasakojo Linas Pečiūra, „Microsoft“ serverių produktų grupės rinkodaros vadovas Baltijos šalims.

Debesijos paslaugas teikiančios Lietuvos informacinių technologijų įmonės taip pat laukia „Microsoft“ pristatomos naujovės. „Šiuo metu bandome „Windows Server 2012“. Jau dabar matome, kad naujoji operacinė sistema yra našesnė bei patikima virtualizacijos platforma, kuri leis efektyviai diegti saugius debesies sprendimus,“ - sakė „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.  

„Microsoft“ partnerių tinklas pasirengęs „Windows Server 2012“ diegimui

Naujoji „Windows Server 2012“ operacinė sistema veikia su daugiau nei 100 sertifikuotų duomenų centrų, tinklų ir saugyklų sistemomis. Visame pasaulyje yra daugiau nei 7,5 tūkst. „Microsoft Partner Network“ profesionalų, kurie padeda klientams valdymo, virtualizacijos arba serverių platformos klausimais. Iš daugiau nei 400 IT bendrovių Lietuvoje, turinčių sertifikuoto „Microsoft“ partnerio statusą,  per 30 įmonių turi kompetenciją diegti ir aptarnauti įvairias „Windows Server“ operacines sistemas. Net trys Lietuvos IT įmonės - „Blue Bridge”, ATEA ir “Fortevento” – turi aukščiausią - Auksinio Partnerio statusą teikiant Virtualizacijos ir valdymo sprendimus.

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed