Nogrid pointsBlow - programinė įranga naudojama stiklo industrijoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 20 kovas 2019 15:33

Nogrid pointsBlow – plataus panaudojimo įranga, kuri padeda išspręsti užduotis susijusias su mechaniškai apsprendžiamais niuansais.

Stiklo dirbtuvėse ši garantinė įranga naudojama labai dažnai, kadangi ji padeda kur kas paprasčiau įgyvendinti net ir pačias sudėtingiausias konstrukcijas, sutaupo daug laiko.

Individualūs poreikiai kelia vis daugiau iššūkių

Kadangi šiais laikais žmonės labai dažnai nori savo vonios patalpoje turėti individualaus dizaino stiklo kabinas – siūlomos vis pažangesnės technologijos, kurios sėkmingai įgyvendina net ir pačius sudėtingiausius užmojus. O meistrai dažniausiai džiaugiasi, kad klientai tokie reiklūs, kadangi taip suteikiama galimybė mokytis ir atrasti inovacijas, kurios ne tik palengvina darbus, tačiau ir padeda sukurti tokias kabinas, kurios dar niekada nebuvo naudojamos iki šiol. Viena iš tokių vis plačiau Lietuvoje naudojamų programų yra Nogrid pointsBlow, kuri suteikia galimybę visiškai kitu kampu pasižiūrėti į stiklo gamybos procesą ir tuo pačiu, jo GALIMYBES.

Nogrid pointsBlow stiklo panaudojimo darbuose

Nogrid pointsBlow programinė įranga padeda ir yra naudinga ne tik meistrams, kurie kiekvieną dieną dirba su stiklu. Tai naudinga programa ir klientams, kadangi meistrai su kokybiška įranga darbus atlieka kur kas greičiau, o tai dažniausiai mažina gautų konstrukcijų kaštus. Žinoma, kokybė visada kainuoja, ypač tokiu atveju, jei turite specifinių poreikių. Tačiau įvertinus tai, kad su specialia programine įranga bus galima pasiekti našiausią tikslumą, o tai neatsiejama nuo ilgaamžiškumo ir  net mažiausių detalių įgyvendinimo – rinktis kokybę verta, taip pat, kaip verta už ją mokti kiek daugiau.

Nogrid pointsBlow programoje modernizuojant stiklo rodmenis matomos šios charakteristikos:

 • Konstrukcijos geometrija.
 • Medžiagos savybės ir proceso eiga.
 • Laukiamų rezultatų išvados.

Bet kuriuo atveju, klientų darbas – mėgautis rezultatu ir nesukti galvos, kokiomis priemonėmis tas rezultatas bus pasiektas. Tik geriausi stiklų meistrai dirba ir kuria tokias konstrukcijas, kokios reikalingos kiekvieno asmens namuose.

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed