„Panda“ su virusais kovos „debesyje“
Programinė įranga
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 19:18

Panda SecurityPanda SecurityBendrovė „Panda Security“ pristatė pirmąją vadinamajame „debesyje“ – interneto serverių programinėje aplinkoje – veikiančios antivirusinės programos „beta“ versiją. Šį debiutą bendrovė vadina revoliucijos kompiuterinio saugumo srityje pradžia, praneša „Techradar.com“.

 Nemokama programa „Panda Cloud Antivirus“ naudoja kliento – serverio architektūrą: vartotojo kompiuteryje įdiegiamas programos modulis, o pati programa vykdoma serveryje. Bendrovės atstovų teigimu, toks kovos su virusais metodas yra kur kas efektyvesnis, nei naudojant kompiuteryje įdiegtas antivirusines programas. 

„Panda Cloud Antivirus“ reikalauja apie 17 MB darbinės atminties, o pati programa esą apkrauna procesorių 50 proc. mažiau, nei bet kurie kiti rinkoje esantys antivirusiniai įrankiai. 

Bendrovė taip pat pabrėžia, kad „Panda Cloud Antivirus“ naudojasi globalia bendrovės produktų vartotojų bendruomene, kurios nariai esą skaičiuojami milijonais. Tai suteikia galimybę „beveik realiuoju laiku“ automatiškai identifikuoti ir klasifikuoti pasirodžiusius naujus virusus. Bendrovės serveriai esą kasdien gauna ir apdoroja daugiau nei 50 000 virusų pavyzdžių, todėl vartotojams nereikia siųstis naujų virusų aprašų. 

Pranešama, kad visi norintys nemokamai parsisiųsti galutinės „Panda Cloud Antivirus“ versijos modulį gali užsiregistruoti bendrovės svetainėje.

 

 Šaltinis: balsas.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed