Pradedama platinti nemokama „Microsoft“ antivirusinė programa
Programinė įranga
Antradienis, 29 Rugsėjis 2009 14:15
Microsoft Security EssentialsMicrosoft Security EssentialsBendrovė „Microsoft“ pranešė nuo šios dienos pradedanti platinti visiems prieinamą savo nemokamos antivirusinės programos „“ viešąją „beta“ versiją.

Norintys ją išbandyti galės parsisiųsti programą iš „Microsoft Security Essentials“ svetainės.

 Pirmą kartą apie savo būsimąją antivirusinę programą kodiniu pavadinimu „Morro“ bendrovė pranešė prieš metus. Ši žinia „sujudino“ antivirusinės programinės įrangos rinką, skelbia „PC World“.

Šių metų birželio pabaigoje „Microsoft“ išleido riboto naudojimo „Microsoft Security Essentials“ viešąją „beta“ versiją, skirtą kompiuteriams su „Windows XP“, „Vista“ ir „Windows 7“ OS.

Naujausia viešoji „beta“ versija nereikalaus prisiregistruoti, jos naudojimas nebus terminuotas, nereikės rūpintis jokiais programos naudojimosi pratęsimais, teigiama pranešime.

Naujausia „Microsoft Security Essentials“ „beta“ versija bus platinama 8 kalbomis 19 šalių, tarp jų JAV, D. Britanijoje, Vokietijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir kt., skelbia „PC World“.

Šaltinis: balsas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed