Pristatytas raštinės programų paketo „Microsoft Office“ atnaujinimų rinkinys
Programinė įranga
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 13:42
Informacinių technologijų bendrovė „Microsoft“ pristatė raštinės programų paketo „Office 2007“ atnaujinimų rinkinį „Service Pack 2“ (SP2). Jo įdiegimas pagerina „Office 2007“ darbo spartą, stabilumą, ištaiso daugelį aptiktų spragų bei siūlo vartotojams naujas naudingas galimybes.
„Didžiausias dėmesys rengiant šį papildymą buvo skirtas vartotojų pageidaujamų savybių diegimui ir saugumo užtikrinimui. „Service Pack 2” įdiegtos paprastesnį keitimąsi duomenimis, spartesnį darbą ir informacijos saugumą užtikrinančios priemonės. Technologijų amžiuje šie programinės įrangos darbo aspektai itin svarbūs“, - teigė bendrovės „Microsoft Lietuva“ verslo plėtros ir rinkodaros vadovas Martynas Bieliūnas.
Įdiegę „Service Pack 2“ papildymą vartotojai galės išsaugoti informaciją populiariais atvirais bylų formatas – ODF, PDF ir XPS. Jais saugomi duomenys korektiškai atveriami ir vaizduojami daugelyje kompiuterių. Anot M. Bieliūno, įdiegus atnaujinimų paketą „Office 2007“ informaciją gali išsaugoti iš viso net 18 skirtingų formatų.
„Microsoft Office“ galimybes su „Service Pack 2“ išplėtę vartotojai gali tikėtis ir pastebimo darbo spartos padidėjimo. Elektroninio pašto programa „Outlook“ su atnaujinimų paketu veikia iki 26 procentų sparčiau. Kai kuriais atvejais, jei elektroniniu paštu siunčiami dideli informacijos kiekiai, darbo spartos prieaugis gali siekti iki 35 procentų.
Taip pat pagerintas informacijos kodavimas „Windows Vista“ operacinės sistemos aplinkoje, išplėstas skaičiuoklės „Microsoft Excel“ diagramų modulio funkcionalumas, atlikta daugybė kitų patobulinimų. Padidintas saugumas ir sparta dirbant su „Microsoft SharePoint Server 2007“ komandinio darbo priemonėmis.
Visi „Microsoft Office 2007“ raštinės programų paketo naudotojai „Service Pack 2” klaidų ištaisymų ir atnaujinimų rinkinį gali atsisiųsti apsilankę tinklalapyje www.microsoft.com.

Šaltinis: infolaukas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed