Lietuviai dovanų pirko 4G ryšio telefonus
Ryšiai
Penktadienis, 08 Sausis 2016 17:07

Populiari dovana per praėjusias šventes Lietuvoje buvo 4G (LTE) ryšio telefonai. Gruodžio duomenimis, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ salonuose ir interneto parduotuvėje tele2.lt jie užėmė 8 pirmas pozicijas perkamiausių telefonų dešimtuke ir sudarė net 90 proc. visų parduotų telefonų. Ruošdamiesi šventėms, gruodį „Tele2“ klientai telefonų įsigijimui skyrė dviem trečdaliais daugiau lėšų nei lapkritį.

„Pardavimų augimą prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus matome kiekvienais metais. Šių švenčių pokytis – dėmesys būtent 4G ryšio telefonams. Lietuviai vis labiau atranda sparčiojo mobiliojo interneto galimybes. Padeda ir tai, kad tokių telefonų kainos nuolat mažėja“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pirkėjai dažniausiai renkosi „Samsung“ išmaniuosius – jie užėmė 9 vietas populiariausiųjų dešimtuke. Tai – „Galaxy Grand PRIME“, „Galaxy Core PRIME LTE“, „Galaxy S5 NEO“, „A5 LTE“, „Galaxy J5“, „Galaxy S6 EDGE“, „Galaxy S6“, „Galaxy S6 Edge Plius“ ir „Galaxy J1 SS 3G“.

Tarp populiariausių modelių yra tiek gamintojo flagmanai, siūlantys daugiausiai galimybių – „Galaxy S6 EDGE“ serijos telefonai, tiek išmanieji už mažą kainą, tokie kaip „Galaxy Grand PRIME“.

Vienintelis paprastas mobilusis telefonas dešimtuke – „Doro Primo 215“ dideliais mygtukais ir už ypač mažą kainą.

„Visas dešimtukas yra gera dabartinės situacijos telefonų rinkoje iliustracija – dauguma žmonių naudojasi išmaniaisiais ir nori iš jų maksimumo, bet daliai žmonių reikia dabar ir ateityje reikės tik balso paslaugų. Todėl klientams reikės ir geros paprastų telefonų pasiūlos, bet pagrindinio augimo galima laukti premium klasės išmaniųjų 4G telefonų segmente“, – teigė P. Masiulis.

Spartųjį 4G mobilųjį internetą „Tele2“ klientams pasiūlė prieš metus. Dabar jis yra prieinamas jau 90 proc. Lietuvos gyventojų, o dar spartesnis 4G+ internetas – 30 proc. gyventojų. Šiemet operatorius tęsia tinklų plėtrą – didina ryšio aprėptį ir interneto spartą.

 


Susijusios naujienos:

 • Telecentras startuoja su 4G LTE interneto paslaugomis (2015-11-26)

  AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pradeda teikti 4G LTE interneto paslaugas Klaipėdoje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Alytuje ir Anykščiuose. Nuo šiol nurodytuose miestuose MEZON klientai galės naudotis spartesniu ir kokybiškesniu 4G LTE interneto ryšiu. Paslaugų kokybinį šuolį įmonė pažymi ir bendru MEZON įvaizdžio virsmu: nuo šiol prekės ženklas MEZON dar dinamiškesnis ir ryškesnis.

 • „Teo“ paprastina grupės įmonių valdymą (2015-10-26)

  IT ir komunikacijų bendrovė „Teo“ paprastina savo įmonių grupės valdymą. Prie UAB „Baltic Data Center“ (BDC) prijungiama jai priklausanti UAB „Hostex“ ir pačios „Hostex“ valdyta, tačiau keletą metų veiklos nevykdžiusi UAB „Hosting“. Formali reorganizacija niekaip nepaveiks įmonių klientų sąlygų ir paslaugų, jas toliau vykdys BDC.

 • Telecentras interneto MEZON tinklo modernizacijai technologiniu partneriu pasirinko „Huawei“ (2015-09-23)

  Rugsėjo 23 d., Vilnius. AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pradeda 4G tinklo modernizavimą ir diegia LTE Advanced platformą. Atnaujintame tinkle MEZON klientai naudosis spartesniu ir kokybiškesniu interneto ryšiu. MEZON tinklo modernizavimo technologiniu partneriu pasirinkta „Huawei Technologies (Vilnius)“ yra viena didžiausių, pasaulyje lyderiaujančių telekomunikacijų įrangos ir paslaugų bendrovių.

 • A. Guoga investuoja į Kauno informacinių technologijų mokyklą (2015-06-23)

  Šiandien Europos Parlamento narys, filantropas Antanas Guoga pasirašė Ketinimų protokolą su Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM). A. Guoga įsipareigoja padėti KITM siekti modernesnio, technologijas išmanančių, darbo rinkos poreikius atitinkančių IT specialistų rengimo proceso.

 • Lietuviai norėtų dirbti lanksčiai, tačiau net 62% to daryti negali (2015-06-15)

  Lietuviai jau atranda lankstaus darbo principus ir norėtų darbuotis tada, kai jiems patogu ir ten, kur jie nori. Nereguliariomis darbo valandomis jie atlieka užduotis, nes turi lanksčią darbo savaitę ar toks darbo stilius geriau atitinka jų gyvenimo būdą, rodo „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. Tačiau naujas tendencijas įvertina ne visi darbdaviai – net 62% darbuotojų nurodė, jog privalo būti darbo vietoje, kad galėtų atlikti jiems skirtas užduotis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed