Technologijos
Norite daug šviesos ir jaukumo savo namuose? Galime pasiūlyti tam sprendimą!
Technologijos
Antradienis, 03 Gegužė 2022 15:07

Kiekvienas žmogus nori daug šviesos ir tinkamo apšvietimo savo namams. Lubinis šviestuvas puikiai atliks pagrindinio šviesos šaltinio vaidmenį patalpoje, užtikrins reprezentatyvumą ir nepriekaištingą patalpos apšvietimą. Jie tvirtinami prie lubų ir nėra atskirų linijų ar kitų detalių, skirtų juos nuo lubų. Dėl šios funkcijos lubiniai šviestuvai atrodo labai kompaktiški, stilingi ir labai tinkami patalpoms su žemomis lubomis, nes vizualiai padidina erdvę. Mūsų gaminių asortimente yra labai platus patalpų lubinių šviestuvų asortimentas: nuo klasikinių ir paprastų iki modernių ir originalių. Galite pasirinkti kelias spalvas. Net ir išrankiausi klientai ras tinkamiausią. Lubiniai šviestuvai tinka skirtingoms patalpoms: miegamajam, svetainei, vaikų kambariui, virtuvei, biurui ir kt., o juos galite rasti būtentčia https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/lubiniai-sviestuvai

 
Metalinės konstrukcijos: privalumai atsveria trūkumus
Technologijos
Ketvirtadienis, 17 kovas 2022 14:39

Bet kurią iš statyboje naudojamų medžiagų galima apibūdinti tiek iš neigiamos, tiek iš teigiamos pusės. Atrodytų, metalinės konstrukcijos yra labai tvirtos, ilgaamžės, patikimos ir idealiai tinka įvairių pastatų statybai. Tačiau ši medžiaga vis tik nėra tobula (niekas nėra tobulas). Pažvelkime į plieninių konstrukcijų stipriąsias puses ir jų ,,Achilo kulnus”.

 
Kokias belaides ausines pirkti?
Technologijos
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 10:55

Sparčiai tobulėjant technologijoms, belaidės ausinės tapo šiuolaikišku būdu klausytis mėgstamos muzikos namuose, lauke ar patalpose. Ribos darosi vis didesnės, o moderni įranga suteikia daugiau patogumo, galime rinktis iš daug naujovių ir nustebinti save ir kitus.

 
Kas Lietuvoje auga greičiau: eksportas ar importas?
Technologijos
Ketvirtadienis, 22 Spalis 2020 10:03

 

Mūsų šalies verslininkai prisideda prie importo bei eksporto skaičių kismo, kadangi kuo daugiau žaliavų jiems reikia ir tuo pačiu kuo daugiau jie jų išveža – tuo skaičiai labiau auga. O tai, žinoma, naudinga šalies ekonomikai, kurios siekia visada turėtų būti mokėti mažiau, tačiau gauti daugiau.

 

 
Perlų auginimo technologija
Technologijos
Antradienis, 24 kovas 2020 19:21

Perlai - vieninteliai brangakmeniai, kurie formuojasi natūraliai. Papuošalai su perlais - aktualūs visais laikais, tai tarsi klasika tinkanti tiek jaunai merginai, tiek brandžiai moteriai. Kyla klausimas kur juos galima įsigyti? Perlai internetu - bene populiariausias būdas. Kalbant apie šiuos brangakmenius svarbu paminėti jų ypatingą auginimo technologiją.

 
Ekonomiškas nešiojamas kompiuteris: kaip neišleisti daug, bet rasti geriausią sprendimą
Technologijos
Pirmadienis, 30 Rugsėjis 2019 16:36

Jeigu prioritetas – ekonomiškumas, ieškoti kompiuterio nėra labai lengva. Žvelgiant į brangesnius pasirinkimus gali pasirodyti, jog taupydami gero įrenginio neįsigysite. Tai – netiesa. Žinodami tam tikrus principus ir informaciją, galėsite rasti puikius sprendimus ir tuo pat metu sutaupyti! Skaitykite straipsnį ir raskite nebrangų nešiojamąjį kompiuterį, kuris patenkins visus poreikius.

 
Tiltiniai kranai – pagalba Lietuvos verslininkams
Technologijos
Pirmadienis, 30 Rugsėjis 2019 16:36


Lietuvoje atsiranda vis dagiau verslininkų, kurie stengiasi mechanizuoti darbų procesą, kad žmogus turėtų kuo mažiau vargti, o mašinos dirbtų kuo našiau. Vienas tokių pagalbininkų, mašina, kuri palengvina darbus – kėlimo kranai, kurie plačiai naudojami skirtingo pobūdžio verslo sektoriuose.

 
Išmanūs katilai – ateitis ar šiandiena?
Technologijos
Trečiadienis, 25 Rugsėjis 2019 12:05

Vis daugiau žmonių perka buitinę techniką, kuri veikia informacinių technologijų pagalba. Tai ne tik palengvina buitį, tačiau suteikia galimybę jaustis kur kas saugesniu, kadangi tinkamai suprogramuota įranga veikia tiksliai, nekelia grėsmės.

Vienas tokių pasirinkimų yra kieto kuro katilai, tiksliau, Viadrus katilai, kurie dažnai vadinami pačia geriausia čekiška kokybe prieinama visiems, kurie nori gyventi šiltai, tačiau taip pat patogiai bei pigiai.

 
Programinė baldų gamybos įranga SYSPRO
Technologijos
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2019 08:49

Šiais laikais baldų gamyba yra neatsiejama nuo programinės įrangos SYSPRO, kuri padeda kur kas paprasčiau suprojektuoti Jūsų svajonių baldus, kurie puoš virtuvę, miegamuosius, svetainę bei kitas namų patalpas. Baldams montuoti skirta programinė įranga veikia sklandžiai ir greitai, padeda pagerinti baldų meistrų darbą.

 
Renkame gimtadienio dovaną broliui - ar šiuolaikinės technologijos gera idėja?
Technologijos
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:53

Kartu su juo praleidote vaikystę. Krėtėte įvairias išdaigas, pykotės, bet tuo pačiu ir palaikėte vienas kitą. Žinojote visas paslaptis, kurios buvo skirtos tik jums. Šiandien pažįstate jį geriau nei bet kas kitas. O štai artėjant svarbiai dienai, rodos, ima mausti galvą ir kamuoti mintys - kaip išrinkti dovaną broliui gimtadienio proga? Manote, kad savo brolį pažįstate kuo puikiausiai, bet norėdami jį nudžiuginti kaskart bijote suklysti. Tad kaip jį nustebinti? Ar šiuolaikinės technologijos - geras sprendimas?

 
Būdas pritapti: išmanūs įrenginiai, padedantys senjorams gyventi patogiau
Technologijos
Pirmadienis, 08 Balandis 2019 18:01

Dažniausiai pasitaikančios senjorų sveikatos problemos – suprastėjęs matymas, klausa, skaudanti nugara, sunkiau valdomos rankos. Tačiau išmaniųjų įrenginių kūrėjai leis pamiršti visas bėdas.

 
5 patarimai, kaip išsirinkti radijo imtuvą
Technologijos
Pirmadienis, 08 Balandis 2019 17:55

Jau visą šimtmetį radijo imtuvai nepraranda savo populiarumo. Ir netgi priešingi – nešiojamieji prietaisai, galintys priimti ir perduoti radijo bangas, vis labiau ir labiau įsiveržia į mūsų gyvenimus.

 
Naujausios skaitmeninės spausdinimo technologijos
Technologijos
Penktadienis, 09 Vasaris 2018 10:49

Tikriausiai galima teigti, kad be patikimai ir kokybiškai veikiančios technikos biure nebeįsivaizduojama jokia sklandi veikla, todėl savaime suprantama, kad tiek jos išsirinkimui, tiek ir pirkimui reikia skirti pakankamai laiko bei pinigų. Norintiems pradėti veiklą, susijusią su naujausiomis skaitmeninėmis spausdinimo technologijomis, reikėtų žinoti keletą svarbių akcentų.

Biuro įrangos dalis – 3D spausdintuvai?

Kiekviename darbe biuro įranga yra svarbi dalis, ypač jeigu kalbama apie naujausias technologijas. Įmonės, sumaniusios savo darbą susieti su 3D spausdintuvais, turėtų pasirūpinti, kad ši biuro įranga būtų kokybiška ir ilgaamžė. 3D spausdintuvai yra viena naujausių ir daugelį žmonių dominanti skatmeninė spausdinimo technologija, kasmet besivystanti vis greičiau. Galima teigti, kad ši technologija užkariauja pasaulį ir po truputį tampa gera investicija. Ankščiau tokia biuro įranga buvo daugeliui neįperkama ir prieinama tik finansavimą gavusiems mokslininkams, profesionaliems modeliuotojams, tačiau dabar viskas pasikeitė. 3D spausdintuvus gali įpirkti ir ne tokį didelį kapitalą turinčios įmonės ar asmenys, ši technologija gali tapti darbo dalimi.

Sveiki atvykę į trimatę erdvę

Žmonės, kurių galvoja nuolatos gimsta įdomios idėjos ir norintiems tai įgyvendinti, 3D spausdintuvai yra tikras šedevras ir atradimas. Pasitelkus šią technologiją vizualizuoti galima įvairiausius daiktus, net ir maisto produktus ar net pačius gaminius. Norint pradėti šį verslą, tikrai nereikia turėti specialių kompiuterinių žinių ar baigti inžinerijos mokslų, užtenka pasidomėti plačiau apie 3D spausdinimo technoligją ir imtis visų veiksmų, norint įgyvendinti savo svajonę.

3D spausdinimo įranga Lietuvoje

Ankščiau 3D spausdintuva buvo ne tik, kad neprieinami daugeliui žmnonių, tačiau Lietuvoje apie juos buvo galima tik pasvajoti. Smagu pranešti, kad šiuo metu 3D spausdintuvus parduoda daugelis įmonių, prekiaujančių panašia technika: paprastais spausdintuvais, kopijavimo aparatais ir panašiai. 3D spausdintuvų kainos skiriasi, jos prasideda maždaug nuo daugiau nei 1000 eurų, o siekia dešimtis tūkstančių. Žinoma, šios biuro įrangos kaina priklauso nuo daugelio aspektų, tokių kaip atliekamos funkcijos, nuo sąnaudų, greičio, dydžio. Sumaniusiems įsigyti 3D spausdintuvą, prieš perkant patariama pasikonsultuoti su specialistais, kurie išgirdę pirkėjo norus ir pageidavimus, suranda optimaliausiai jam tinkamą variantą.

 
Čerpių gaminimo technologijos
Technologijos
Antradienis, 08 Lapkritis 2016 09:51

Stogas dar yra vadinamas pačiu brangiausiu viso namo elementu. Būtent nuo jo iš dalies priklauso viso statinio išvaizda. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą patvarią stogo dangą, tad ji nekeltų rūpesčių ir būtų estetiškai išvaizdi.

 
Ar žygiuojame koja kojon su pokyčiais?
Technologijos
Penktadienis, 02 Rugsėjis 2016 15:14

Dabar kone populiariausia tema apie IT visuomenėje yra mobilieji telefonai. Kas sezoną, kokia nors kompaniją išleidžia naują telefono modelį, kuris turi pranokti kitus.

 
Įrenginių valdymas akimis ne tokia jau tolima ateitis
Technologijos
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:28

Vaikystėje daugeliui iš mūsų sėdint prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano kildavo noras pabandyti akių mirksniais perjungti kanalą. Tikriausiai ne vienas ir realiai pabandėme taip padaryti. Tačiau, šiomis dienomis šis, iš pažiūros, vaikiškas akibrokštas, gali virsti realiu technologiniu laimėjimu. Informacinių technologijų naujovės taip greitai progresuoja ir vystosi, kad daugeliu prognozių sunku patikėti. Tačiau...

 
Verslo simuliatorių poveikis vartotojui
Technologijos
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:38

Niekas nepaneigs, kad viena lankomiausių interneto vartotojų sričių yra pramogos ir laisvalaikis. Šiais sričiai galima priskirti internetinius žaidimus, bei verslo simuliatorius.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed