„ASRock“ pagrindinė plokštė „Z97 OC Formula” pagerino du pasaulio rekordus
Technologijos
Pirmadienis, 16 Birželis 2014 11:01

Vienos didžiausių pasaulyje pagrindinių plokščių gamintojų, kompanijos „ASRock“, naujausias flagmanas – pagrindinė plokštė „ASRock Z97 OC Formula“ prisidėjo net prie dviejų pasaulio rekordų pagerinimo.

 

Profesionalus pagreitinimo (overclocking) specialistas John Lam naudodamas šią pagrindinę plokštę su Intel® Core™ i7-4770K procesoriumi sugebėjo pasiekti stulbinamą 7181.23 MHz dažnį ir portale HWBOT.org užėmė pirmąją vietą. Su ta pačia pagrindinės plokštės ir procesoriaus kombinacija J. Lam pagerino ir kitą rekordą – Intel® programoje „Extreme Tuning Utility“ (XTU) su 1601 tašku pasiekė iki tol nematytą rezultatą.

 

„Jaučiamės ypatingai, jog būtent mūsų pagaminta plokštė padėjo Džonui Lamui pasiekti net du įspūdingus rekordus. Ne kiekvieną dieną gali pasiekti tokių rezultatų, todėl nuoširdžiai sveikiname Džoną ir tuo pačiu galime užtikrinti, jog ir toliau kursime tik aukščiausios klasės produktus, lyderiaujančius rinkoje ir padedančius siekti neeilinių rekordų“, - kalbėjo ASRock atstovas Europai Frank Chen.

 

 

Pagrindinė plokštė „ASRock Z97 OC Formula” buvo sukurta žymaus pagreitinimo specialisto Nick Shih. Jose integruota „Super Alloy“ technologija su aliuminio lydinio radiatoriais, dvigubi MOSFET tranzistoriai, užtikrinantys efektyvesnį procesoriaus Vcore maitinimą ir kitos pažangios technologijos.

 

Plokštėje vartotojai taip pat gali rasti „Jumbo V“ – technologiją, suteikiančią daugiau pasirinkimų, nustatant atitinkamus procesoriaus Vcore ir atminties įtampos (VCCM) nustatymus. Tai leidžia plokščių pagreitinimo ekspertams pasirinkti optimaliausius nustatymus ekstremaliems plokščių pagreitinimams.

 

Apie „ASRock“

Bendrovė „ASRock“ buvo įkurta 2002 metais. Nuo to laiko įmonė tapo trečia didžiausia motininių plokščių gamintoja pasaulyje. Pagrindinė įmonės būstinė įsikūrusi Taipėjuje, Taivane. Įmonė taip pat turi atstovybes JAV ir Europoje. Kurdama motinines plokštes „ASRock“ daug dėmesio skiria ne tik jų techniniams parametrams, bet ir draugiškumui aplinkai, siekdama sumažinti jos taršą. Bendrovės produktai pasaulyje vertinami dėl savo patikimumo ir inovacijų. Plačiau: http://www.asrock.com

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed