Dirbti su keliais įrenginiais vienu metu – nuo šiol tai įmanoma pasitelkus naująją „Logitech“ klaviatūrą
Technologijos
Pirmadienis, 15 Spalis 2012 11:23

„Logitech“ plečia savo klaviatūrų spektrą ir pristato naują klaviatūrą „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“, suderinamą su skirtingų platformų įrenginiais ir leidžiančią su jais dirbti vienu metu. Belaidžio ryšio technologiją „Bluetooth“ naudojanti klaviatūra veikia su „Windows“, „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, o vienu metu gali būti prijungta prie trijų skirtingų prietaisų.

 

„Žmonės vis dažniau tuo pačiu metu naudojasi daugiau negu vienu prietaisu, tad mes nusprendėme palengvinti darbą su skirtingais ekranais sukurdami naują „Logitech“ klaviatūrą su „Bluetooth“ technologija, – sako „Logitech“ viceprezidentas prekės ženklo plėtrai Mike’as Culveris. – Sukurta pasitelkus „Logitech“ patirtį gaminant aukštos kokybės ir patikimumo produktus, ši klaviatūra jungia funkcionalumą ir dizainą, kurio žmonės tikisi iš su keliais įrenginiais galinčio dirbti produkto, ir tai jie tikrai įvertins“.

 

Naujoji „Logitech“ klaviatūra vienu metu gali būti sujungta su, pavyzdžiui, staliniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu, o pasirinkti norimą įrenginį galima vienu mygtuko spustelėjimu. Matinio aliuminio ir glotnių formos linijų akcentais išsiskirianti klaviatūra sukurta atrodyti taip, kad derėtų su visais naudojamais prietaisais nepriklausomai nuo to, ar dirbama su „Windows 8“ kompiuteriu, ar planšetiniu kompiuteriu „iPad“, ar „Android“ telefonu.

 

Be to, šia klaviatūra galima patogiai naudotis ir esant silpnam apšvietimui ar visiškoje tamsoje, kadangi ji turi iš apačios apšviečiamus mygtukus. Klaviatūros šviesos šaltinis automatiškai prisitaiko prie patalpos sąlygų ir parenka optimalų klaviatūros mygtukų apšvietimo lygį. O klaviatūroje integruotas atstumo jutiklis įjungia apšvietimą rankoms priartėjus prie klaviatūros ir jį prigesina joms atsitraukus.

 

Siekiant dar labiau išplėsti naudos ypatybes šią klaviatūrą galima įkrauti per USB jungtį, o su visiškai įkrauta jos baterija galima dirbti iki 10 dienų (tiksli trukmė priklauso nuo specifinių naudojimosi įpročių). Šia „Logitech“ klaviatūra galima naudotis ir tada, kai ji prijungta prie USB jungties baterijai įkrauti.

 

Naujoji „Logitech“ klaviatūra taip pat turi įjungimo/išjungimo mygtuką, o baterijos lygio daviklis padeda matyti, kiek laiko dar galima dirbti su klaviatūra ir kada ruoštis ją įkrauti. „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“ taip pat turi specialius mygtukus, kurie padės lengviau naršyti „Windows 8“ sistemos aplinkoje. Pavyzdžiui, „Windows 8“ starto mygtukas leidžia greitai ir patogiai grįžti į pradžios ekraną, o programų keitimo mygtukas – akimirksniu pasirinkti vieną paleistų programų.

 

Kaina ir pasirodymo data


„Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“ JAV ir Europos rinkose turėtų pasirodyti atitinkamai spalio ir lapkričio mėnesiais, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 99,99 euro (apie 345 litus).

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed