DSL 500 Mbit/s greičiu 2009 metų pabaigoje
Technologijos
Trečiadienis, 18 kovas 2009 19:46
Šiuolaikinės DSL technologijos leidžia keistis duomenimis keliais dešimtimis megabitų per sekundę. Pavyzdžiui, VDSL linijos maksimalus našumas yra 52 Mbit/s. Tai toli gražu ne riba, ir DSL potencialas daug didesnis, mano „Ericsson“ kompanijos specialistai.
Šiuo metu švedų kompanija kuria naujos kartos DSL technologiją, kuri galės užtikrinti 500 ir didesnį megabitų per sekundę greitį! Šiomis dienomis „Ericsson“ kompanija „gyvai“ pademonstravo naujosios technologijos veikimą. Pasak Dono Makkallou, „Ericsson Broadband Networks“ produktų marketingo direktoriaus, pirmieji įrenginiai, palaikantys naująją technologiją, rinkoje gali atsirasti jau šių metų pabaigoje.
Viena pagrindinių naujos technologijos ypatybių yra ta, kad VDSL vienu metu naudojamos kelios vario linijos, tuo tarpu DSL tik viena. VDSL demonstracijos metu „Ericsson“ naudojo šešias 500 metrų ilgio vario linijas. Technologija numato mechanizmą slopinanti triukšmus, kurie atsiranda dėl artimo varinių laidų išsidėstymo.
Naujoji technologija orientuota į įmonių ir namų lokalinius tinklus, o taip pat į mobilias bazines stotis. Švedų kompanijos manymu VDSL technologija bus standartizuota šiais metais.
Reikia pažymėti, kad „pagreitinti“ DSL nori ne tik „Ericsson“. Šioje srityje dirba ir kitos kompanijos.

Parengė: redakcija
Šaltinis: pcworld.com
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed