El. knygų skaitytuvai – jau ir Lietuvoje
Technologijos
Antradienis, 10 kovas 2009 21:09
Visame pasaulyje nuolat populiarėjančius elektroninių knygų skaitytuvus netrukus bus galima įsigyti ir Lietuvoje. „Penkių kontinentų“ Komunikacijų centras artimiausiu metu pasiūlys klientams modernių elektroninių prietaisų „Hanlin“, kuriais skaityti knygas bus taip pat patogu, kaip ir įprastiniu būdu.
„Užsienyje el. knygų skaitytuvai nėra naujiena – ne tik juos, bet ir pačias elektronines knygas galima įsigyti daugelyje vietų tiek įprastai, tiek internetu. Besidominčiųjų šia naujove nestinga ir Lietuvoje, tačiau iki šiol vienintelė galimybė įsigyti prietaisą iš oficialių atstovų buvo užsienietiškos elektroninės parduotuvės. Taigi siekiame užpildyti šią spragą“, – sako Aurelija Šilinskė, „Penkių kontinentų“ Komunikacijų centro atstovė.
Elektroninis skaitytuvas – tai kišeninės knygos formato prietaisas su ekranu, kuriame galima skaityti iš kompiuterio standžiojo disko arba interneto parsisiųstas knygas, žurnalus, kitus leidinius.
Lietuvoje bus siūloma įsigyti 18,4X12 cm dydžio „Hanlin“ E-Reader V3. Šis prietaisas turi 6 colių ekraną su E-Paper technologija. Naudojantis ja tekstą prietaiso ekrane patogu skaityti net ir esant tiesioginiam saulės apšvietimui. Be to, žiūrint į šį prietaisą akys pavargsta kur kas mažiau nei, pavyzdžiui, į skystųjų kristalų monitorių.
El. skaitytuvu taip pat galima klausytis garsinių knygų (prietaisas komplektuojamas su ausinėmis). E-Reader V3 „supranta“ daugelį populiarių kompiuterinių bylų formatų – pdf, doc, txt, jpg, gif, html, mp3 ir kt., jame yra USB jungtis, per kurią patogu įkelti tekstus iš kompiuterio. Iš viso prietaise gali tilpti iki 4 GB informacijos.
E-Reader V3 turi vidinę bateriją, kuri įkraunama taip pat kaip mobiliojo telefono. Įkrovus prietaisą vieną kartą juo galima naudotis iki dviejų savaičių ir perskaityti mažiausiai 10 tūkst. puslapių teksto.
Galutinė prietaiso kaina vartotojams kol kas nenustatyta.Šaltinis: penki.lt
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed