El. knygų skaitytuvo „LBook eReader V3“ apžvalga
Technologijos
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:52
El. knygų skaitytuvas „LBook eReader V3“ – nedidelis, stilingas ir nesunkus (kartu su elementu jo svoris tik 200 g) įrenginys, skirtas el. knygoms skaityti.
Jis turi 512 MB vidinę atmintį, o įsigyjant skaitytuvą pridedama 1GB SD kortelė. Naudojant SD korteles yra galimybė atmintį padidinti iki 4 GB. Norint įrenginį prijungti prie kompiuterio, nereikia jokios programinės įrangos: skaitytuvas su kompiuteriu sujungiamas universaliąja jungtimi (USB).
Puslapiams versti skirti du kairėje ekrano pusėje esantys mygtukai ir rodyklės, esančios ant mygtukų „0“ ir „9“. Paspaudus „OK“, ekrane atsiranda „meniu“, kuriame galima pasirinkti norimą funkciją (tai atliekama apačioje esančia skaičių eilute), pavyzdžiui, įjungti MP3 grotuvą, rūšiuoti leidinius pagal autorių ar datą, grįžti į pirmą ar paskutinį puslapį, atsiversti puslapį pagal numerį, rodyti leidinio pavadinimą ar informaciją apie jį, keisti atstumą tarp eilučių, šrifto dydį, versti puslapį ir kt.
Skaitytuve „LBook eReader V3“ naudojamas naujos rūšies el. popierius. Todėl skaityti daug patogiau, ypač esant prastam apšvietimui. O puslapių vertimo greitis nekelia jokių nepatogumų net tiems, kurie skaito labai greitai.
Įrenginys „supranta“ daugelį formatų: txt, pdf, HTML, DjVu, doc, chm. Skaitytuve „LBook eReader V3“ naudojamas ir fb2 formatas. Tai suteikia galimybę el. knygą laikyti itin kompaktiško teksto pavidalu, išsaugant iliustracijas ir kt. intarpus.  Naudojant fb2, įkrauti knygą kur kas patogiau. Visų pirma nebereikia keisti jos formato. Be to, fb2 yra mažesnės apimties. Taigi nuo šiol norint biblioteką sutalpinti skaitytuve tereikia knygas sudėlioti fb2 formatu (arba bet kokiu kitu) į segtuvus su autorių vardais.
Paspaudus ir palaikius išjungimo mygtuką, įrenginys visiškai išjungiamas. Šiaip jau to daryti nereikia: jei nevartomi puslapiai ir negroja muzika, įrenginys energijos neeikvoja.
Skaitytuve įmontuotas ir MP3 grotuvas. Garsiniai failai nukopijuojami į segtuvą taip pat kaip ir knygos. Skaitytuvas pats juos „atpažįsta“ ir leidžia atsidaryti. Prieš tai tereikia prijungti ausines. Garso kokybė gera, garsas reguliuojamas specialiais mygtukais, kurie yra dešinėje įrenginio pusėje. Be to, mygtuku „8“ galima pagerinti skambesio kokybę atsižvelgiant į muzikos stilių.
Visame pasaulyje nuolat populiarėjančių elektroninių knygų skaitytuvų netrukus bus galima įsigyti ir Lietuvoje. „Penkių kontinentų“ Komunikacijų centras artimiausiu metu pasiūlys klientams šių modernių ir lengvai valdomų elektroninių prietaisų, kuriais skaityti knygas bus taip pat patogu, kaip ir įprastiniu būdu.

Šaltinis: penki.lt
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed