„Google“ pristatė „debesies“ paslaugą „Google Play“ (video)
Technologijos
Trečiadienis, 07 kovas 2012 14:59

Bendrovė „Google“ pranešė pristačiusi savo „debesyje“ veikiančią paslaugą „Google Play“ – asmeninę muzikos, filmų, elektroninių knygų, „Android“ programėlių, žaidimų bei kito skaitmeninio turinio saugyklą internete.

Pasak bendrovės atstovų, „Google Play“ apjungs „Android Market“, „Google Music“ ir „Google eBookstore“ svetaines. Naujoji paslauga suteiks galimybę įsigyti ir laikyti „debesyje“ įvairaus pobūdžio skaitmeninį turinį ir iš esmės taps „Apple“ „iTunes“ alternatyva.

„Google Play“ laikomą skaitmeninį turinį galima pasiekti ir iš kompiuterių, ir iš „Android“ operacinę sistemą naudojančių išmaniųjų telefonų bei planšečių. Pasak bendrovės atstovų, anksčiau  „Google Music“ ir „Google eBookstore“ parduotuvėse įsigyti kūriniai bus automatiškai perkelti į „Google Play“ asmenines paskyras.

Pranešama, kad kol kas „Google Play“ visa apimtimi gali naudotis tik JAV interneto vartotojai. Kanadoje ir D. Britanijoje per „Google Play“ bus galima įsigyti filmus, knygas ir programas, Australijoje – tik knygas ir programas, Japonijoje – tik filmus ir programas.  Kitiose šalyse, taip pat ir Lietuvoje, bus siūlomos tik „Android“ programėlės.  Tačiau „Google“ ilgainiui žada išplėsti šalių, kurių interneto vartotojams bus prieinamas visas „Google Play“ funkcionalumas, sąrašą.

Šiame vaizdo siužete – „Google Play“ galimybių pristatymas.Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed