HP naujiena: svetainėje įsikursianti spausdinimo ateitis
Technologijos
Antradienis, 05 kovas 2013 15:37

HP pristatė spausdintuvą, kuris nepriekaištingai prisitaikys prie vartotojo gyvenimo. Naujasis daugiafunkcinis „HP ENVY 120 e-All-in-One“, kuriame dera modernios spausdinimo technologijos ir šiuolaikinis dizainas, pasižymi elegancija ir naudojimo paprastumu.

 

Novatoriškas dizainas kilsteli „HP ENVY 120 e-All-in-One“ į naują lygmenį. Šis spausdintuvas atrodo ne kaip kampuota, griozdiška dėžė su laidais, kurios vieta – darbo kambaryje, o veikiau kaip stilingas interjero elementas.

 

Kabelių pynės ir raizgalynės – tikrai ne iš šio spausdintuvo pasaulio. Integruotos „HP TouchSmart Apps“ programėlės išpainiojo ir „nukarpė“ laidus, suteikdamos galimybę naršyti, kurti ir spausdinti tiesiai iš interneto. Lietimui jautrus ekranas ištraukiamas tada, kada jo reikia ir pasislepia, kai nenaudojamas. Dėl savo minimalistinės išvaizdos ir vos girdimo „šnabždesio“ spausdinant, „HP ENVY120 e-All-in-One“ spausdintuvas susilies su kiekvienų namų aplinka.

 

Neardydamas fengšui namuose, „HP ENVY120 e-All-in-One“ draugauja ir su aplinka: jame nenaudojami PVC junginiai, įdiegtas automatinio dvipusio spausdinimo mechanizmas, o HP rašalinės pagamintos iš 60 proc. perdirbtų medžiagų.

 

Spausdintuvas subalansuotas namų stiliui, bet tai nereiškia, kad jis skirtas tik jaukiai fotelyje įsitaisiusiems namisėdoms.

 

„HP ENVY120 e-All-in-One“ puikiai pritaikytas ir nenustygstantiesiems vietoje – įdiegta internetinio spausdinimo „HP ePrint“ technologija, belaidžio tiesioginio spausdinimo sąsaja, taip pat „AirPrint“, suteikianti galimybę aptikti, prisijungti ir tiesiogiai per „Wi-Fi“ spausdinti ką tik nori iš savo „iPad“, „iPhone“ ar „iPod Touch“.

 

Nuotraukas šias spausdintuvas išspausdins taip, kad nepavyks atskirti jų nuo laboratorijoje darytų nuotraukų, o naudojant „HP Photo Creations“ galima žengti dar toliau – kurti profesionaliai atrodančias ir spausdinti aukštos kokybės koliažus bei foto knygas.

 

Dėl įvairiapusiškumo, elegantiško dizaino, kovo 1 dieną prekyboje pasirodantis ir nuo 860 litų kainuosiantis „HP ENVY120 e-All-in-One“ stoja į priešakines aukštos klasės spausdinimo gretas.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed