„HP“ pasiūlė patobulinti nešiojamųjų kompiuterių baterijas
Technologijos
Penktadienis, 20 kovas 2009 16:06
Nors ličio jonų akumuliatoriai savo charakteristika žymiai lenkia savo pirmtakus, tačiau jie toli gražu ne tobuli. Laikas nuo laiko atsiranda informacija apie jų savaiminį užsidegimą arba sprogimą dėl perkaitimo, o vartotojams, ilgą laiką dirbantiems autonominiu režimo, dažnai baterijų sukauptos energijos nepakanka.
Laimei, vyksta baterijų modernizavimo darbai, ir viena iš kompanijų, galinti pasigirti ženkliais pasiekimais šioje srityje yra su „Hewlett-Packard, „ bendradarbiaujanti su „Boston-Power“ kompanija. „Boston-Power“ kompanijos sukurtas ličio jonų baterijų „Sonata“ dizainas, užtikrina dvigubai greitesnį jų pasikrovimą, didina jų tarnavimo laiką mažiausiai iki trijų metų, o taip pat leidžia gaminti saugesnius akumuliatorius.
„Boston-Power“ kompanijos baterijų pagrindu sukurti akumuliatoriai „HP“ nešiojamiems kompiuteriams gavo „Enviro“ vardą. JAV jos pardavinėjamos už 150 dolerių, o jomis siūloma keisti senas baterijas. Laukiama, kad nuo kitos savaitės „Enviro“ bus galima rasti ir naujuose nešiojamose kompiuteriuose.
 

Parengė: Redakcija.
Šaltinis: Tomshardware.com

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed