HP pristatė įmonėms skirtus dokumentų skenerius
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 18:16
Bendrovė „Hewlett-Packard“ (HP) pranešė šiandien pristačiusi dokumentų skenerių, kurie padės modernizuoti darbo eigą ir nesunkiai integruoti spausdintus dokumentus į verslo procesus, seriją.
Paplitus skaitmeninėms komunikacijoms atrodė, kad spausdintų dokumentų dienos biure suskaičiuotos. Tačiau tyrimai atskleidžia, kad nei spausdintų dokumentų svarba, nei kiekis įmonėse nemažėja, teigiama bendrovės pranešime.
Tarp naujųjų skenerių yra įtaisų, skirtų ir stambioms, ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Šiuose įrenginiuose integruota saugumo bei valdymo programinė įranga, kuri padės organizacijoms sumažinti sąnaudas ir automatizuoti spausdintų dokumentų valdymą, kuris paprastai atliekamas rankiniu būdu.
HP vaizdo ir spausdinimo grupės produktų verslo klientams vadovas Suomijoje ir Baltijos šalyse Juha Bockermanas teigia, kad popieriniai dokumentai ir kita spausdinta medžiaga išlieka nedideliu, bet kritiškai svarbiu verslo elementu.
Pasak jo, nauja HP skenerių serija skirta skaitmenizuoti popierinius dokumentus, kitą medžiagą ir įtraukti ją į automatizuotus darbo procesus, tuo padidinant šios informacijos saugumą, valdymo galimybes bei efektyvumą.“

Naująją HP skenerių seriją sudaro šie įrenginiai:

„HP Scanjet N6350 Networked Flatbed Document Scanner“

Skirtas mažoms darbo grupėms, neturinčioms nuolatinių IT specialistų, „HP Scanjet N6350 Networked Flatbed Document Scanner“ yra paprastas naudoti, universalus bendros paskirties biuro skeneris su integruotomis kompiuterių tinklo sąsajomis, kurios leis keliems vartotojams skenuoti ir siųsti skaitmeninius failus elektroniniu paštu ar padėti į katalogą tinkle. Skeneryje yra papildoma apsaugos PIN kodu galimybė, todėl vartotojai gali apsaugoti ir valdyti naudojimąsi skeneriu.
„Scanjet N6350 Networked Flatbed Document Scanner“ prekyboje pasirodys šių metų birželį.


„HP Scanjet 5000 Sheet-feed Scanner“

Pasižymintis didele dokumentų skenavimo sparta ir patobulintu popieriaus naudojimu, „HP Scanjet 5000 Sheet-feed Scanner“ be didelių pastangų skenuoja įvairius dokumentus, tarp jų „Legal“ (215,9 x 355,6 mm) formato dokumentus, vizitines, tapatybės ar reljefiškas korteles. Su skeneriu pateikiamos patogios programos, kurios padeda vartotojams valdyti skaitmeninius failus, konvertuoti skenuotus dokumentus į redaguojamus ir kurti kontaktų duomenų bazes. Šis modelis jau pasirodė prekyboje.

„HP Scanjet 7000 Sheet-feed Scanner“

Sparčiai veikiantis, dvipusio skenavimo galimybę turintis „HP Scanjet 7000 Sheet-feed Scanner“ padidina darbo procesų našumą mažose, vidutinėse ir didelėse įmonėse, kurios naudojasi IT specialistų paslaugomis. Šis skeneris gali tarnauti kaip atskiras dokumentų valdymo įrenginys arba būti integruotas į jau veikiančią dokumentų valdymo sistemą. Juo galima skenuoti skirtingo ilgio popierinius dokumentus, sudėtus į vieną krūvelę, taip pat archyvuoti informaciją iš dokumentų, tapatybės bei reljefiškų kortelių. Skeneriu galima konvertuoti bei valdyti gautus laiškus. „HP Scanjet 7000 Steet-feed Scanner“ jau prekiaujama.

„HP Scanjet 7000n Document Capture Workstation“

Sukurtas patobulinti ir supaprastinti dokumentų valdymo procesus, „HP Scanjet Enterprise 7000n Document Capture Workstation“ pasižymi geromis saugumo galimybėmis, kurios padeda greitai ir saugiai į elektroninę formą konvertuoti įvairius konfidencialius popierinius dokumentus, tokius kaip paraiškos paskolai gauti, sąskaitos ir kita. Kompaktiškame „HP Scanjet Enterprise 7000n Document Capture Workstation“ įrenginyje naudojama „HP Precision Feed Technology“, kurią sudaro technologijos, užtikrinančios patikimą įvairaus popieriaus padavimą. Jis suderinamas su „HP Web Jetadmin“ dokumentų apdorojimo įrenginių valdymo programine įranga ir gali būti nesunkiai integruotas į esamą dokumentų valdymo sistemą. „HP Scanjet 7000n Document Capture Workstation“ prekyboje pasirodys šių metų rugpjūtį.

„HP Scanjet 9000 Sheet-feed Scanner“

Šis skeneris yra skirtas didelėms, nuolatinius IT specialistus turinčioms įmonėms, kurioms reikia patikimo skenavimo sprendimo patobulinti dokumentų valdymo procesus. Tai veikimo sparta pasižymintis, itin patikimas, A3 formato dokumentų skenavimo įrenginys. „HP Scanjet 9000 Sheet-feed Scanner“ paprasta naudoti ir nesunku įdiegti bei integruoti į naują ar jau veikiančią dokumentų valdymo sistemą. Saugų popierinių dokumentų archyvavimą užtikrina preciziškos „HP Precision Feed Technology“ popieriaus naudojimo galimybės. Įrenginys yra sudėtingas, tačiau tuo pat metu paprastas naudoti kasdien ir padeda klientams padidinti našumą skaitmenizuojant verslo procesus. „HP Scanjet 9000 Sheet-feed Scanner“ prekyboje pasirodys šių metų rugpjūtį, sakoma pranešime.

Šaltinis: balsas.lt
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed