HTC pristato kompaktišką „HTC One mini 2“
Technologijos
Penktadienis, 16 Gegužė 2014 08:58

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė bendrovė HTC pristatė naujausią „HTC One“ šeimos narį - išmanųjį telefoną „HTC One mini 2“. Kompaktiškas įrenginys pasižymi 4,5 colio HD ekranu, „HTC Sense 6“ su „HTC BlinkFeed“ technologija bei 5 MP kamera telefono priekyje.

 

„Naujausias „HTC One“ šeimos atstovas perkelia visus savo šios serijos privalumus į kiek kompaktiškesnę formą. Jis yra itin malonus laikyti rankoje, o užapvalinti kampai leis patogiai telefoną nešiotis kišenėje ar rankinėje. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kas nori mėgautis išskirtiniu „HTC One M8“ dizainu kompaktiškesnėje formoje“, - sakė korporacijos HTC vadovas Peter Chou.

 

„HTC One mini 2“ pasižymi unikaliu dizainu, kuris padėjo jo pirmtakui „HTC One (M7)“ šiemet laimėti „iF“ auksinį apdovanojimą už inovacijas dizaino srityje. Kaip ir „HTC One M8“, mažojo brolio nugarėlė bus kiek išlenkta, o kampai – užapvalinti. Telefoną bus galima rinktis iš pilkos, sidabrinės bei gintaro spalvos.

 

„HTC One mini 2“ išsiskirs 5 MP priekine kamera, kuri puikiai tiks asmenukėms (angl. „selfies“) fiksuoti. O telefone įdiegta „Touch Up“ technologija leis lengvai ir patogiai nuotraukas retušuoti, išlyginant odą, pašalinant raudonų akių efektus ir t.t. Telefono nugarėlėje sumontuota pagrindinė 13 MP kamera.

 

Naujas išmanusis telefonas pasižymės ir HTC vizitine kortele tapusia „BlinkFeed“ technologija, leidžiančia į pagrindinį ekraną prenumeruoti mėgstamą turinį iš daugiau nei 1000 kanalų: nuo socialinių tinklų iki sporto naujienų ar kitų dalykų.

 

Telefone taip pat įdiegta „HTC BoomSound“ technologija, užtikrinsianti aiškų ir galingą garsą, kuris sklis per dvi išmaniojo priekyje sumontuotas kolonėles.

 

Tuo tarpu „Zoe“ technologija vos keliais paspaudimais leis fotografijas paversti interaktyviais video, pridėti norimą garso takelį bei savo užfiksuotomis akimirkomis dalintis su draugais ar šeima per „HTC Zoe“ aplikaciją ar socialiniais tinklais.

 

Į Lietuvą „HTC One mini 2“ atkeliauti turėtų birželio mėn. pabaigoje. Numatoma jo kaina – 1550 Lt.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed