Inovatyvus „Sony“ laikrodis telefono funkcijas perkels ant rankos riešo (video)
Technologijos
Penktadienis, 09 kovas 2012 13:01

Kompanija „Sony“ kovo pabaigoje į prekybą turėtų išleisti inovatyvų laikrodį „Sony Smartwatch“, kuriuo galima valdyti bet kokį telefoną su „Android“ operacine sistema.

Šis įtaisas su telefonu bendrauja „Bluetooth“ ryšiu. Juo galima valdyti kai kurias telefone įdiegtas programas, skaityti el. laiškus, SMS, „Facebook“, „Twitter“ žinutes, taip pat valdyti telefono muzikos grotuvą bei fotoaparatą (pavyzdžiui, įtaisius telefoną atokiau nusifotografuoti su draugais).

Telefono savininkas šiuo laikrodžiu taip pat gali atmesti skambučius, o skambinančiajam nusiųsti šabloninę SMS žinutę, pavyzdžiui, yra susitikime.

Laikrodis turi vidinę bateriją, kurią galima įkrauti per USB jungtį. Tiesa, ji nėra itin ištverminga – pilnai įkrautas įrenginys veiks apie keturias dienas, o mažai naudojant gali ištverti iki dviejų savaičių.

Dar vienas pastebėjimas: laikrodžio ekranėlis nėra itin ryškus, taigi dienos šviesoje juo pasinaudoti gali būti sudėtinga.

Nors su „Sony Smartwatch“ galima valdyti bet kokį telefoną su operacine sistema „Android 2.1“ ar naujesne jos versija, šis išmanusis laikrodis yra optimizuotas būtent „Sony“ gamybos telefonams. Jis kainuos apie 129 eurus (445 Lt).

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą:Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed